Uudised

Manipulatsioon- seda leidub paljudes suhetes

Eelmise nädala pihitoolis jagasid kolm Eesti naist hingekriipivaid lugusid koledustest, millega nad on suhetes vastamisi seisnud. 30aastase Kaili lugu on hoiatav ja keskendub vaimsele vägivallale, millele ei ole üldse lihtne jälile jõuda.

“Sellises suhtes ei ole sinikaid ega löömist. Sellises suhtes lükatakse sind vaimselt auku ja vahitakse uhkelt alla, kuni tekib järsku soov inimene august välja tõmmata. Selle sama käega, mis ennist auku lükkas. Komplimendid vahelduvad räigete solvangutega. Ükspäev oled sa tema jaoks kõige kaunim naine maapeal, mõnel teisel päeval on tal aga lausa füüsiliselt ebamugav sinu kõrval viibida, sest “oled sa end peeglist näinud? Mine trenni, paks!”

See on väga peen manipuleerimine, sest väliselt jätavad nad teistele inimestele mulje kui ideaalsest kaaslasest. Üritades muret perekonnaga jagada ja andes neile elukaaslase sõnu edasi, sain vastuseks uskumatud hüüatused. Ei ole võimalik, et temasugune mees midagi sellist ütleks. Äkki ma kujutan ette! Naised on ju nii dramaatilised.” — Kaili, 30

Allikas Delfi.ee

Jaga
Back to top button