0.1 C
Tallinn
Teisipäev 28. märts 2023
SisuturundusMamibot Robotid - Uue aja moodsad koristusmasinad

Mamibot Robotid – Uue aja moodsad koristusmasinad

Mamibot on tegutsenud Eestis tänaseks päevaks juba pea kaks aastat.
Mamiboti idee tuli tegelikult kodustest probleemidest: aega oli vähe aga koristamist ikka ja jälle…
Koristamine iseenesest oli küll tore aga pidevalt voolikuga tolmuimeja välja tirimine oli alati tüütu.
Lisaks oli vaja põrand pärast pesta ka. Koristaja peale läheb ka meeletult palju raha. Käies Saksamaa messil IFA2018 nägin esimest korda Mamibot robottolmuimejaid.

Esiteks nägid need juba eemalt stiilsed välja ning suureks trumbiks osutus innovatiivsus.
Nimelt 2/1 süsteem. Sealt tuligi idee hakata kasutama ja müüma robottolmuimejaid, millese ka ise usun.

Mamiboti kasuks rääkis võimalus imada tolmu ja pesta põrandat samaaegselt. Lisaks on Mamiboti robottolmuimejad ka kõige vaiksemad turul.

Sedasi Mamibot 2018 novembris algas meist lugu. Tänaseks päevaks oleme Eesti kõige populaarsemad kodurobotite pakkujad. Oleme üle-Eesti avanud seitse esindust: Kristiine keskuses, Rocca Al Mare keskuses, Lasnamäe Centrumis, Narvas Astri keskuses, Pärnus Port Artur 2 keskuses ja Tartus Turu keskuses. Võimalus tutvuda kohapeal toodetega ja saada enda küsimustele kõik vastused. Meie mamiboti perekonnas on üle 25 liikme ja pikemas plaanis on soov jõuda igasse Euroopa riiki. See on lugu meist ja meie algusest.

Eesmärk on jõuda Mamiboti robotitega igasse Eesti kodusse.

Soovime, et inimestel oleks rohkem vaba aega ja vähem koduseid koristustöid.

 

Robotid – uue aja moodsad koristusmasinad

Igapäevaelu läheb üha kiiremaks ja aega koduste toimetuste jaoks jääb vähemaks. Kuller toob toitu, nõudepesumasin puhastab mustad nõud, aga miks siis endiselt ise tolmuimejaga põrandaid puhastad? Enam ei pea aega raiskama lärmakate ja raskete tolmuimejate peale, sest appi tulevad kodurobotid! Või kas neist ikka on abi?

Robottolmuimejad on viimaste aastatega leidnud tee paljude eestlaste kodudesse. Algsetest robotitest on uued mudelid oluliselt efektiivsemad ning tänu sellele usaldatakse oma kodu põrandate korrashoid meelsamini robotabiliste vastutada. Valik võib aga silme eest kirjuks võtta ning hinnad erinevad sama suurelt kui palganumbrid. Mamibot brändi esindaja Maarius Tiits annab nõu, mida jälgida roboti valikul.

 

Lisafunktsioonid

Kuna erinevaid mudeleid on palju, varieeruvad ka funktsioonid. Mamibot PreVac650 peseb lisaks tolmuimemisele ka põranda ära, mida paljud mudelid ei tee. See säästab omanikku veel ühest kodusest toimetusest, mille asemel saab nautida koosolemist pere või sõpradega. Kindlasti on mugav ka ühenduvus telefoniga. Nii saad teel koju juba roboti koristama panna, et saaksid saabuda puhtasse pestud koju.

Lisaväärtused

Erinevad tootjad pakuvad erinevaid hüvesid. Mamiboti suureks plussiks on lisaks eelnevatele punktidele ka pikk viieaastane garantii. “Ükski teine pakkuja seda täna Eestis ilma lisarahata ei paku,” kommenteerib Tiits. See annab kindlustunde uuele omanikule, et tegi hea ostu.

Hästi valitud robotist koduabiline hoiab kokku aega ja energiat ning on abiks igas majapidamises. Erinevad andurid teevad masina ohutuks liiklejaks ka keeruliste planeeringute puhul. Kui oled tutvumas robotist abilistega ning soovid lisainfot, konsulteeri spetsialistiga, kes aitab leida ideaalse masina.

Tutvustame artiklis Mamibot Prevac 650. Praeguseks on väljas uus ja täiustatud mudel Prevac 670XBR. Tutvu valikuga siit

Kodurobotid väärtustavad sinu aega.

 

Koristamine koos kodurobotiga

Tutvustame robottolmuimejaid
Tehnika viimaste saavutuste kasutamine kodu puhastades on oma kasutegurite tõttu järjest rohkem levinud ega iseloomusta enam sugugi ainult rikkaid inimesi. See, mis alguses võis tunduda ehk ebavajaliku luksusena, on pikemas plaanis muutunud lihtsaks viisiks säästa nii aega, energiat kui ka raha.

 

 

ESINDUSKAUPLUSED
Müügipunkt Kristiine Keskuses
Avatud E-P 10:00-21:00
Endla 45, 10615 Tallinn

Müügipunkt Rocca Al Mares
Avatud E-P 10:00-21:00
Paldiski mnt 102, Tallinn

Müügipunkt Tasku Keskuses
Avatud E-L 10:00-21:00, P 10:00-19:00
Turu 2, 51004 Tartu

  • AADRESS:A.H.Tammsaare tee 47, Tallinn 11316
  • TELEFON:+372 686 4077
  • E-MAIL:info@mamibot.ee
  • KLIENDITEENINDUS:E – R / 09:00 – 16:00

Koduleht: Mamibot Robotid

Facebook:  Mamibot Robotid

Instagram. Mamibot Robotid

Veel artikleid