Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
Mailis Reps 2017 05 25 cropped 1

Mailis Reps Elust Kohtusaaga ja Mitmikemaduse Keerises: Finantsvõitlused ja Tuleviku Muredest Rääkimine

Mailis Reps, endine poliitik, jagas avameelselt oma elust saates „Täistund“. Ta tunnistas, et hetkel puuduvad tal pikaajalised plaanid ja elatub vanemahüvitisest, tasudes esmalt pangalaenud ja küttekulud, et seejärel hinnata, kui palju raha järele jääb.

Reps, kes on viimased aastad veetnud kohtusaalides, süüdistatuna riigivara omastamises ja kelmuses haridus- ja teadusministrina, koges kohtuprotsessi ajal ka isiklikke väljakutseid. Ta sünnitas kohtusaaga keskel kaksikud, keda kutsus “väga väikesteks” võrreldes tema eelmiste lastega. Reps tõi välja, et tema tervis kannatas mitmikraseduse, vanuse ja kohtuprotsessi tõttu, mis viis ta lõpuks haiglaravile. Tema pere, kus kasvab kokku kaheksa last, on samuti kogenud keerulisi aegu, sealhulgas on kaks last vajanud psühholoogilist tuge.

Reps, kes on praegu täiskohaga kodune ema, hoiab kaksikute isa identiteeti saladuses, mainides vaid, et isa ei ela Eestis ega osale laste elus. Ta rõhutas, et otsus laste isa kaasamata jätta oli planeeritud ning praegu on lapsed tema vastutusel.

Finantsiliselt toetub Reps vanemahüvitisele, tasudes kõigepealt laenud ja elamiskulud. Ta mainis, et tal on mitu laenu, sealhulgas kodu-, auto- ja remondilaen, ning väljendas muret tuleviku ja laste kodu pärast, öeldes, et peab võtma elu päev korraga.

Vaata ka:

53670818443 84670bfb9c c

Eesti läbis Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni kohustusliku auditi heade tulemustega

15.–22. aprillini toimus Eestis Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO – International Maritime Organization) kohustuslik audit. Audit hindab

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

error: Sisu on kaitstud!