Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
Kivioli uus uhishoone 2023726

Lõuna päästekeskuse sündmused 27.-28. märts 2024

Eelinfo:

Tartu päästekomando tähistab 1. aprillil Tartu kutselise tuletõrje 107. aastapäeva avatud ustega

1. aprillil alates kella 16.30 avavad päästetöötajad Tartus Aleksandri tänav 11a linnarahvale päästekomando uksed. Külalistele näidatakse päästetehnikat, ennetustelgis saab tarkusi õnnetuste ennetamise ja kriisideks valmisoleku kohta ning toimub päästjate aja peale riietumisvõistlus

Lisainfo Tartu päästekomando pealik Jaano Maask 5382 3342.
(Manuses plakat)

Põlvamaa
28. märtsil kell 3.05 äratas koer Põlva vallas Tromsi külas pererahva, kes avastas, et elumaja ja lauda kõrval põleb kõrvalhoone. Päästjate saabudes oli hoone leekides, tule levik elumajale ja laudale, kus hoiti kanu, õnnestus ära hoida. Maja aknad ja uks said kuumakahjustusi, kahjustusi sai ka laut ning kõrvalhoone lähedale pargitud maastur. Esialgsetele andmetel võis tulekahju alguse saada kõrvalhoones olnud sauna ahjust, mida oli varem köetud.
(Lisatud pildid, autor Lõuna päästekeskus)

Tartumaa
27. märtsil kell 13.03 käisid päästjad Tartus Kaunase pst aitamas vabadusse kortermaja teisel korrusel võrku kinni jäänud tuvi.

27. märtsil kella 14.38 ajal suitses Tartus Kivi tänaval elumajas harukarp. Vool võeti elektrikilbist välja ning rikkis harukarp eemaldati. Ühistu esindaja ülesandeks jäi elektrikute kutsumine.

Viljandimaa

27. märtsil kell 8.52 teatati, et Põhja-Sakala vallas Vastemõisa külas vajus koer läbi paisjärve jää. Päästjatel õnnestus jää-ääre külge küüntega klammerdunud koer veest elusalt välja saada ja ujuva päästelauaga kaldale toimetada. Välja ilmus looma omanik, kellele tekiga kaetud koer üle anti. Möödunud laupäeval vajus Võrumaal Rõuge vallas läbi järvejää koer, kelle elu kahjuks päästa ei õnnestunud.
Päästjad hoiatavad, et kevadine jää enam ei kanna ning on ohtlik nii loomadele kui inimestele. Veekogude ääres tasub koeri jalutades rihma otsas hoida, sest läbi jää või üle jää-ääre vette kukkuv loom ei suuda enam tagasi jääle saada ning ilma kiire abita upub. Ise koera päästma minnes riskib inimene enda eluga.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop- Teisipäev 23 aprill 2024

eisipäev, 23. aprill 2024 horoskoop Kuna mul ei ole ligipääsu teie sünnikaardile, ei saa ma

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 23 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna võib sul olla võimalus sõlmida oluline kokkulepe või

error: Sisu on kaitstud!