fields 601209 1280

Lõuna-Eestis tekitas torm päästjatele palju tööd.

Möödunud ööpäev oli Lõuna-Eesti päästjatele töine,sest äikesetorm oli pahandust teinud paljudes piirkondades. Päästeamet reageeris kiirelt sündmustele, et aidata korrastada äiksest tekkinud kahjustusi ning tagada inimeste ohutus.

Jõgevamaal käisid päästjad 31. augusti hommikul kahel korral eemaldamas teedelt murdunud puid. Äiksetormid võivad tekitada ootamatuid olukordi, kuid päästjad on valmis kiirelt sekkuma, et tagada ohutu liiklus.

Põlvamaal toimus 30. augusti hilisõhtul olukord, kus äikselöök tabas Kanepi vallas elektriposti maanduskaablit. Päästjate õigeaegne reageerimine oli oluline, kuna vihm oli suutnud võimaliku põlengu summutada.

Täna öösel ja hommikul oli päästjatel koguni 17 väljakutset, et eemaldada teedelt äiksetormi murdunud puid. Nii Valgamaal kui ka Võrumaal tuli tegeleda mitmete puude eemaldamise või märgistamisega, mis olid kukkunud teedele või elektriliinidele. Kohati olid pikemad teelõigud mitmete murdunud puudega.

Tartumaal toimus 31. augusti varahommikul päästjate sekkumine, kui teatati kaatrite triivimisest Emajõel. Päästjad suutsid leida kiire lahenduse, kuidas kaatrid kaldale toimetada ning omanikud olid juba tegutsemiseks valmis.

Pärnumaal said päästjad mitmeid väljakutseid, sealhulgas liiklusõnnetused.

Päästeameti kiire ja professionaalne sekkumine on oluline, et tagada äiksetormide järgse olukorra kiire ja turvaline normaliseerumine. Päästjate kiirus ja oskused aitavad ära hoida võimalikke õnnetusi ning tagada inimeste heaolu.

Vaata ka:

354227921 696052005865331 1256492580140078715 n

21.05 Usalda oma sisetunnet ja vali üks kaart. Ava, loe mis sõnum Sulle haljakaartidelt on.

VASTUSED 1. REISIMINE. Leia viise ja võimalusi reisimiseks – see tuleb Sulle kasuks. Reisimine võimaldab

tarokaart minuaeg.com 3

21.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane teisipäev 21.05.24 sulle toob. Tarokaardid on