Esmaspäev , 4 detsember 2023
Foto1

Lõuna-Eestis peeti narkokuritegudes kahtlustavatena kinni neli meest

Oktoobri lõpus ja novembri alguses pidasid politseinikud Tartu- ja Valgamaal kinni neli meest, keda kahtlustatakse narkokuritegude toimepanemises. Kohus võttis 53-aastase ja 28-aastase mehe prokuratuuri taotlusel kaheks kuuks vahi alla.

Lõuna prefektuuri kriminaalbüroo organiseeritud ja raskete kuritegude talituse juhi Steven Ilvese sõnul kahtlustatakse mehi amfetamiini suures koguses käitlemises. „Politseile laekus info võimalikest narkokuritegudest ja asusime seda kontrollima. Kogusime tõendeid ning oktoobri lõpus ja novembri alguses toimunud läbiotsimiste käigus leidsid kriminaalpolitseinikud mitmetest asukohtadest suures koguses amfetamiini. Politseinikud said kätte koguse ainet, millega saanuks tekitada narkojoobe vähemalt 2000 inimesele,“ rääkis Ilves.

„Meie eesmärk on takistada ohtlike ja surmavate ainete jõudmist tänavatele. Tegutseme selle nimel, et narkootilised ained poleks kergesti kättesaadavad ning teeme kõik endast oleneva, et narkokurjategijad tabada,“ lisas Lõuna prefektuuri kriminaalbüroo organiseeritud ja raskete kuritegude talituse juht.

Vaata ka:

porgand

Loe, miks peaks sööma keedetud porgandit

Väga populaarne köögivili, mida süüakse toorelt, aga kahjuks toorelt tarbides omastab inimene ainult 3% selles

unenaod

Miks osad inimesed näevad und ja osad ei näe?

Unenäod on inimese vaimse elu oluline osa. Need on üks viis, kuidas meie aju töötleb

error: Sisu on kaitstud!