Uudised

Lotoga jackpoti võitnud naine leiti surnuna.

Hiigelvõit keeras Margaret Loughrey elu pea peale. Naine sattus enne oma surma mitmete röövide ohvriks ning rääkis meediale, et isegi kui tal ei oleks enam sentigi hingel, ei saaks ta iial oma lotovõidu eelset elu tagasi.
Kaheksa aastat tagasi Euromillion’i jackpoti ehk 27 miljonit naela võitnud Margaret Loughrey leiti hiljuti surnuna.
Euromillion’i loto näol tegemist on riikidevahelise loteriiga, kus tuleb jackpoti võiduks saada kokku seitset õiget lotonumbrit.

Naise surnukeha leiti tema enda kodust 2. septembri hommikul. “Juurdlus alles algab. Sellises staadiumis juhtumi puhul on raske öelda, mis surma tegelik põhjus on,” sõnas kohalik politseinik.

Loughrey tõi oma võidupileti koju 2013. aastal. Naine oli tollal töötu ning võidupäeval oligi ta linna läinud seetõttu, et kandideerida tööle.

“Nägin ühte töökuulutust ja tahtsin sellele kandideerida,” rääkis Loughrey aastaid tagasi meediale.

“Enne supermarketisse minekut käisin töötukassas ja printisin välja töökuulutuse. Ega ma ei saanud endale just tihti Euromillioni piletit lubada, kuid too kord olid mul mõned sendid lisaks kaasas,” nentis ta toona.
Suurima õnnena tundunud lotovõit keeras aga Margaret Loughrey elu täielikult pea peale. 2019. aastaks, 6 aastat peale võitu, oli tal 27 miljonist naelast alles vaid 5 miljonit. Loughrey oli taaskord meedias avameelne ning teatas, et tänu mitmetele röövimistele on ta suure hulga oma varandusest kaotanud.

Loe edasi SIIT
Allikas. Ärileht.delfi.ee

Jaga
Back to top button