Erakorralised uudised
photo 1523755231516 e43fd2e8dca5 500x560 1

Loe, missugune kodu sobib just sinu tähemärgile?

Kaljukits: sulle sobib traditsiooniline kodukujundus – vanad head, soliidsed, äraproovitud võtted ja materjalid. Vana seinakell, palju puitu, nahksohva, massiivne kirjutuslaud, riiulid täis raamatuid – sinu juures on kõik see omal kohal.


Veevalaja:
sind tõmbab modernse poole – olgu see siis kunstiteostes, mida koju tood või materjalides, mida kodukujunduses kasutad. Nunnundus sind ei köida, sinu kodu peab oleva avar ning seal võib pigem kohata roostevaba terast ja klaasi, ruum ise mängib samuti olulist rolli.

Kalad: Kalade kodu peaks olema rahulik – seal peaks jaguma piisavalt ruumi ja õhku, naturaalseid materjale, kindlasti ei tohiks see olla mööblit täis topitud. Mõnus paik, kus segamatult unistada, nii võiks Kalade kodu iseloomustada

Jäär: tuline, seikluslik Jäär vajab kodu, kus saaks oma loomingulisust välja elada, ent tihtipeale kipub kärsitus võitu saama – eriti, kui suure hooga mõnd kodukujundusprojekti alustad, ei pruugi see samas võiduka lõpuni jõuda. Sinu saavutused peavad aga kohe kindlasti olema kodus väärikalt esitletud.

Sõnn: eelistad elegantset mugavust. Su kodus peaks leiduma tõeliselt stiilne, ent samas mugav sohva, valitud kunstiteoseid, kallid ja pehmed vaibad. Nii saad nautida oma kodu ja esitleda seda ka valitud külalistele, keda võõrustada armastad.

Kaksikud: 2021 suvi peaks sulle küll naeratuse näole tooma, sest kõik sisustuskaubamajad pakuvad suurt valikut rõõmsavärvilisi, mustrilisi patju. Just niisugused aksessuaarid sobivad Kaksikute koju, sest tüdid ühest stiilist kiirelt ning vajad vaheldust. Igal juhul peab su kodu väljendama rõõmsameelsust ja olema piisavalt ligitõmbav, sest sotsiaalsed kaksikud armastavad külalisi.

Vähk: peaksid truuks jääma oma põhiolemusele. Sind tõmbab valgete ja siniste toonide poole, tahad hoida armsaid mälestusi esemetena enda lähedal. Köögil ja kokkamisel on Vähi elus oluline roll, mistap peaks tal olema vääriline köök ja söögituba – kui need kohad täituvad armsate lähedastega, on Vähi süda rahul.

Lõvi: sina julged! Luksus, suursugused materjalid, rikkalikud ja eksootilised mustrid, sügavad värvid, see sobib Lõvile. Too kaasa ja eksponeeri kodus meeneid kaugetelt reisidelt ning ära pelga kuldseid toone aksessuaarides.

Neitsi: sa oled perfektsionist ja kui kellelgi on absoluutselt laitmatus korras kodu, siis kindlasti sinul. Su kodu on tagasihoidlikes värvides, hästi organiseeritud, kõik paigutatud läbimõeldult ja liigset dekoratiivsust seal ei kohta. Kui, siis paned vaid lauale vaasi värskete lilledega.

Kaalud: hindad ilu enda ümber ning ka su kodu saab sellest puudutatud – kaunis ja mõnus peaks see olema. Naissoost Kaalud peaks olema õnne tipul, kui saavad endale luua kauni buduaari, peeglite ja suure garderoobiga, samuti ilusa koduspaa.

Skorpion: eelistad pigem minimalistlikku ruumi, kust ei tohi puududa mõned tõelised pilgupüüdjad, olgu need siis mööblitükid või valgusti – miks mitte näiteks mõni dramaatiline element, toodud eksootiliselt reisilt.

Ambur: armastad vabadust ja naudid värsket õhku. Olgu selleks siis talveaed või lihtsalt piisavalt toataimi, ümbritse end rohelusega. Amburi kodu ei tohiks olla kitsuke ja kokkusurutud, pigem avar, kus Amburi ränduriloomust aitaks paitada reisimeened, fotod, aga ka endiste aegade vintage esemed.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Valgas kadunud 60-aastast Irinat

Täiendus 21.06.2024 – Lähedased said Irinaga kontakti ning tema asukoht on tuvastatud. Naisega on kõik

minuaeg.com uudised

Algab Tallinna ringtee Jüri jaotusringi taastusremont

Teisipäevast, 25. juunist algab Tallinna ringtee km 9,7–11,7 Jüri jaotusringi taastusremont, mille eesmärk on parandada