horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb reede 11.08 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb:

1. Skorpion

2. Kaljukits

3. Kalad

 

Hea päev tuleb:

1.Kaksikud

2.Kaalud

3.Sõnn

Horoskoop – Reede 11 august 2023

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Hetkel ei ole mitte vaikus pärast tormi, vaid vaikus tormi ajal. Ja pea meeles – tormid võivad vahel ka päris meeldivad olla.

Loe ka: AUGUSTIKUU HOROSKOOP 2023

Jäär 21. märts – 20. aprill

Võite täna olukordadele ülereageerida ning sellega oma maine totaalselt alla tõmmata. Püüdke tegeleda rohkem oma asjadega, vältige aktiivset suhtlemist.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Olete täna tavalisest avameelsem ja sirgjoonelisem. Võimalik, et ehmatate oma otsekohesusega mõne inimese päris ära. Hea aeg panna ennast maksma.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Olete kokkuhoidlik ja häbelik inimene. Tunnete ennast ehk liiga tühisena, kuid teile teeks kasu, kui lubaksite endale aegajalt mõne naudingu.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Väga võimalik, et täna on teie jaoks see õnnelik päev, kus keegi mõjuvõimas isik avastab teie anded ning saate mõne hea pakkumise. Hoidke silmad lahti!

Lõvi 23. juuli – 22. august

Võite täna kerge vaevaga teha palju vajalikke asju ära. Oskate tavalisest paremini oma aega planeerida. Hea päev aktiivseks tegutsemiseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Olete täna vastuvõtlikum, kui tavaliselt. Kuid ärge laske ennast mõjutada isikutel, kes pole piisavalt pädevad. Usaldage rohkem oma intuitsiooni!

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Täna on hea päev lõbutsemiseks ja sellisteks suheteks, kus ei pea minema eriti sügavaks ning isiklikuks. Igapäevased kohustused tunduvad igavatena.

Ambur 23. november – 21. detsember

Täna olete kõrgendatud ning optimistlikus meeleolus. Kuid püüdke vältida ülemäärast muretust ja lodevust. Hea päev seltskonnaeluks ja puhkamiseks.

Loe ka: AUGUSTIKUU HOROSKOOP 2023

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Tänased seisud annavad kehale füüsilist jõudu ja liikuvust ning hingele optimismi. Püüdke vältida liialdusi, eriti neid, mis seotud toiduga.

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Kipute täna kergemini, kui tavaliselt konfliktidesse sattuma. Teie impulsiivne käitumine toob nii mõnelegi teie kaaslastest meelepaha. Ettevaatust liikluses.!

Neitsi 23. august – 22. september

Teil on täna kalduvus üle pingutada. Vältige ületöötamist ning söögi ja joogiga liialdamist. Leidke võimalus lõõgastumiseks või sõpradega suhtlemiseks.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised