Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: reede 11.08 päeva sõnum.

Armsad sõbrad!

Täna on veestiihia päev, mis tähendab, et täna valitsevad aeglus ja intuitsioon, teadmised läbi tunnete, peen tajumine.

Töö tuleb teha kvaliteetselt ja seega aeglaselt. Ümberringi on nagu palju jooksvat vett, sealhulgas mõtetes, sõnades ja sündmustes, on raske keskenduda, aga see on vajalik. Kui kiirustada, täna ei saa sa midagi peale vigade ja isegi kaotuste. Täna inimene võib silmitsi seista ebameeldiva õppetunniga, mis õpetab talle midagi olulist.
Isiklikes suhetes on endiselt palju tundeid, mis praegu ärkavad, kuid stiihilised, raske öelda, kes või mis toob sind rannikule. Parim vahend on rahu. Nagu mõnes Shakespeare’i teoses, võib torm mehe või naise randa viia, et nad armastuses ühendada. Kui tunded viivad sind kuskile, siis järgne oma südamele. Kui pole tundeid, siis ära kiirusta keegi võib ise ujuda sinu sadamasse.
Enesetunne jääb keskmiselt heaks. Sel päeval on hea teha igasuguseid puhastusrituaale, minna sauna, ujuda jões, järves, meres või joosta vihma all. Looduse vesi peseb väsimuse maha ja täidab jõuga. See on hea aeg kodu pesemiseks ja koristamiseks. Kui Kuu on kahanemas, on kodu puhastamine eriti kasulik, võid ühendada koristuse ja maagiliste rituaalidega. Lase sinu ruumil olla puhas negatiivsusest, kadedusest ja üksindusest.
Soovin sulle rõõmsat päeva, head tuju, rahu, valgust, tugevat enesetunnet, kergust, küllust, edu, raha ja õnne!
Allikas: Alexis Varnum

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Esmaspäev 27 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on sinu armuelu täis kirge ja spontaansust. Oled

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop Esmaspäevaks, 27. Mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Võlurit Tänane päev annab Jäärale jõudu ja motivatsiooni.