Erakorralised uudised
horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb pühapäev 19.11.2023 hea või keeruline päev

Vastavalt MinuAeg.ee horoskoopile tuleb pühapäeval, 19. novembril 2023 hea päev järgmistele 3 tähemärgile:

  • Jäär
  • Kaalud
  • Kalad

Jääradel on pühapäeval energiat ja entusiasmi küllaga. See on ideaalne päev alustada uusi projekte või võtta ette väljakutseid. Jääradel on hea päev ka suhtlemiseks ja uute inimestega kohtumiseks.

Kaaludel on pühapäeval sotsiaalsed ja avatud uutele võimalustele. See on hea päev sotsiaalsete suhete parandamiseks või uute sõprade leidmiseks. Kaalud võivad tunda end ka inspireerituna ja loomingulisena.

Kaladel on pühapäeval kõrge loominguline energia. See on hea päev kunstiliste projektide alustamiseks või lihtsalt lõõgastumiseks ja oma kujutlusvõimet kasutades. Kalad võivad tunda end ka intuitiivselt ja vaimselt ühendatud.

Loe ka. Horoskoop – Pühapäev 19 november 2023

Keeruline päev tuleb järgmistele 3 tähemärgile:

  • Sõnn
  • Vähk
  • Skorpion

Sõnnid võivad pühapäeval tunda end väsinuna või tõmbunud. See on hea päev lõõgastumiseks ja enese eest hoolitsemiseks. Sõnnid peaksid vältima suuri otsuseid või pingutusi nõudvaid tegevusi.

Vähkid võivad pühapäeval tunda end emotsionaalselt haavatava või stressis. See on hea päev oma emotsioonidega tegelemiseks ja enda eest hoolitsemiseks. Vähid peaksid vältima konflikte või pingelisi olukordi.

Skorpionid võivad pühapäeval tunda end rahulolematuna või ärritunud. See on hea päev oma emotsioonidega tegelemiseks ja stressi maandamiseks. Skorpionid peaksid vältima impulsiivseid otsuseid või toiminguid.

Vaata ka:

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

1.03.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Juhtimiselt kõrvaldati 3 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Ärandatud ja leitud sõidukite kohta teateid ei

minuaeg.com uudised

Ekstreemsed ilmaolud tõstavad vastutuskindlustuse vajalikkust

Eesti Kindlustusseltside Liidu (EKsL) andmetel kasvab kodude ja kortermajade vastutuskindlustuse juhtumite arv tormiga kuni 40

error: Sisu on kaitstud!