horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb neljapäev 19.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb: 

1. Kaalud
2. Sõnn
3. Jäär

Loe ka: Horoskoop – Neljapäev 19 jaanuar

1. Skorpion
2. Neitsi
3. Veevalaja

Horoskoop – Neljapäev 19 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill

Olete täna enesessetõmbunum, kui tavaliselt. Liigute oma mõtetes ja ei pane tähelegi, kui teie poole sõbralikult pöördutakse. Püüdke olla avatum!

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Täna jookseb informatsioon teile kätte paremini, kui tavaliselt. Olete spontanne ning suudate teha kiireid korrektuure seal, kus on mingid puudujäägid.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Võite kokku puutuda loogiliste eksimuste ja intellektuaalsete segadustega. Ilmnevad tõrked olmetehnika ja arvutite töös. Kaaslaste ootamatu käitumine.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Tunnete ennast kergesti haavatavana ja seetõttu olete pidevalt valmis rünnakuks. Oht muutuda paranoiliseks ja oma hirmuga kutsuda esile kardetud rünnak.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Nüüd suureneb teie vajadus avaliku tunnustuse järele. Püüate endast jätta võimalikult hea ja professionaalse mulje. Vältige siiski üle pingutamist.

Neitsi 23. august – 22. september

Tänased planeediseisud annavad teile jõudu elueesmärkide äratundmiseks ja nendeni jõudmiseks. Suurenenud domineerimisvajadus. Hea lepingute sõlmimiseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Olete julge ning naudite katsumusi. Peate end õiglusekaitsjaks ja tunnete soovi teistele selgeks teha, mis on õige, mis väär. Vastuolud ülemustega.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Kipute täna veidi ebakindel olema. Küsite rohkem, kui tavaliselt teistelt inimestelt nõu asjade kohta, mida tegelikult ka ise teate. Hea aeg kodutöödeks.

Ambur 23. november – 21. detsember

Kui vähegi võimalik, siis lükake tähtsate otsuste, uute projektide ja muude elumuudatustega seotud asjad edasi. Teil on oht jätta asju kahe silma vahele.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Võimalik, et satute täna surve alla. Teile püütakse midagi meeleheitlikult selgeks teha, kuid tõenäoliselt see ei õnnestu, olete piisavalt iseteadlik!

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Täna olete tavalisest otsekohesem ja teravmeelsem, mis tekitab probleeme suhetes. Sobiv aeg tegeleda endaga ja arendada oma sisemist vaimsust.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Praeguste seisude negatiivne külg tuleb ilmsiks siis, kui te oma tegevust pidevalt ei jälgi. Võite käituda üleolevalt ja upsakalt ning kaotada sõpru.

Vaata ka:

saased

Asetage see oma koju ja te ei näe enam kunagi kärbseid ega sääski – looduslik vahend

Tutvustage seda looduslikku vahendit oma kodus ja jätke hüvasti kärbeste ja sääskedega. Kärbsed ja sääsed

michelin star

Michelin tunnustas 35 Eesti toidukohta ja säilitas kahe restorani tärnid

Michelin Guide Estonia tunnustas tänavu Eestis 35 restorani. 180° by Matthias Diether säilitas kaks tärni