Esmaspäev , 5 juuni 2023
Erakorralised uudised

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb neljapäev 19.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb: 

1. Kaalud
2. Sõnn
3. Jäär

Loe ka: Horoskoop – Neljapäev 19 jaanuar

1. Skorpion
2. Neitsi
3. Veevalaja

Horoskoop – Neljapäev 19 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill

Olete täna enesessetõmbunum, kui tavaliselt. Liigute oma mõtetes ja ei pane tähelegi, kui teie poole sõbralikult pöördutakse. Püüdke olla avatum!

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Täna jookseb informatsioon teile kätte paremini, kui tavaliselt. Olete spontanne ning suudate teha kiireid korrektuure seal, kus on mingid puudujäägid.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Võite kokku puutuda loogiliste eksimuste ja intellektuaalsete segadustega. Ilmnevad tõrked olmetehnika ja arvutite töös. Kaaslaste ootamatu käitumine.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Tunnete ennast kergesti haavatavana ja seetõttu olete pidevalt valmis rünnakuks. Oht muutuda paranoiliseks ja oma hirmuga kutsuda esile kardetud rünnak.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Nüüd suureneb teie vajadus avaliku tunnustuse järele. Püüate endast jätta võimalikult hea ja professionaalse mulje. Vältige siiski üle pingutamist.

Neitsi 23. august – 22. september

Tänased planeediseisud annavad teile jõudu elueesmärkide äratundmiseks ja nendeni jõudmiseks. Suurenenud domineerimisvajadus. Hea lepingute sõlmimiseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Olete julge ning naudite katsumusi. Peate end õiglusekaitsjaks ja tunnete soovi teistele selgeks teha, mis on õige, mis väär. Vastuolud ülemustega.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Kipute täna veidi ebakindel olema. Küsite rohkem, kui tavaliselt teistelt inimestelt nõu asjade kohta, mida tegelikult ka ise teate. Hea aeg kodutöödeks.

Ambur 23. november – 21. detsember

Kui vähegi võimalik, siis lükake tähtsate otsuste, uute projektide ja muude elumuudatustega seotud asjad edasi. Teil on oht jätta asju kahe silma vahele.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Võimalik, et satute täna surve alla. Teile püütakse midagi meeleheitlikult selgeks teha, kuid tõenäoliselt see ei õnnestu, olete piisavalt iseteadlik!

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Täna olete tavalisest otsekohesem ja teravmeelsem, mis tekitab probleeme suhetes. Sobiv aeg tegeleda endaga ja arendada oma sisemist vaimsust.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Praeguste seisude negatiivne külg tuleb ilmsiks siis, kui te oma tegevust pidevalt ei jälgi. Võite käituda üleolevalt ja upsakalt ning kaotada sõpru.

Vaata ka:

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb esmaspäev 5.06 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb: Veevalaja Lõvi Vähk Loe ka: Horoskoop – Esmaspäev 5 juuni Hea päev …