Friday , 24 September 2021
Tarokaart

Loe, mida TAROKAARDID ennustavad igale tähemärgile augustiks 2021.a

JÄÄR

Armastus:
Armuasjad peaksid olema sellel kuul Sinu jaoks üsnagi põnevad. Sul on partneriga hea läbisaamine ning enamik asju kulgeb Sul vastavalt soovidele ja plaanidele. Sul tasuks mõelda sellele, kuidas oma suhtesse uut värskust tuua, et selles osas juba sellel kuul samme astuda. Praegu pole hea aeg selleks, et pikemaajalisi plaane paika panna, kuna liialt paljud asjad on muutumises. Ära tuleta partnerile meelde oma suhtes olnud negatiivseid seikasid. Tasuks mõelda oma partneri üllatamisele.
Karjäär:
Tööalastes asjades suudad ennast praegu vägagi hästi teostada. Seetõttu tasuks Sul praegu ennast enam pingutada selle nimel, et pooleliolevad kohustused kiiresti tehtud saaksid. Tööasjades tasuks praegu pigem eelistada iseseisvat töötamist, sest meeskonnatööd oleks Sul raske suunata ja juhtida. Klientidega suhtlemisel hoidu oma mõtete pealesurumisest. Pikemaajaliste tööalaste plaanide paikapanek tuleks kasuks. Riskide võtmiseks pole praegu hea aeg. Hoia tööalased dokumendid laitmatus korras.
Raha:
Rahalised asjad on sellel kuul üsnagi keerulised. Sul on raske selles vallas vajalikku kontrolli hoida. Peaksid oma kulutused kriitilise pilguga üle vaatama, et seeläbi asjad paremini korda saada. Sul on head võimalused selleks, et oma sissetulekut mõnevõrra suurendada, kuid selles osas jõuavad tulemused kätte alles mõne kuu pärast. Praegu tuleks Sul hoiduda laenu andmisest, sest laenatud raha on hiljem praktiliselt võimatu kätte saada.

 

SÕNN
Armastus:
Armuelus on praegu esiplaanil emotsioonid. Tasuks jälgida seda, et need emotsioonid praegu kontrolli alt ei väljuks, muidu on pinged suhted kerged tulema. Sul tasuks oma partneriga avatumalt suhelda, et leida temaga koos vajalik tasakaal oma ellu. Hea aeg üheskoos erinevate plaanide koostamiseks, sest üksmeele leidmine peaks olema praegu tavalisest mõnevõrra kergem ülesanne. Tasuks püüelda selle poole, et suhtesse veidi enam romantikat tuua. Tee oma partnerile ka mõni tore kingitus.
Karjäär:
Tööasjad võivad Sulle kaasa tuua mitmesuguseid ootamatusi. Sul tuleks rõhku panna sellele, et kõige olulisemad tööasjad kiiresti tehtud saaksid, sest seejärel saad keskenduda uutele väljakutsetele. Oled sellel kuul tavalisest edukam erinevate takistuste ületamisel, kuna suudad kerge vaevaga leida unikaalsed lahendused tekkinud probleemidele. Ole julgemalt valmis oma ideid ja plaane teostama, sest seeläbi looksid endale tööalases elus ka mitmesuguseid eeliseid ja võimalusi. Ettevaatlikum tasuks olla klientidega suhtlemisel, hoidudes oma mõtete pealesurumisest.
Raha:
Rahalised asjad peaksid sellel kuul Sul üsna kindlas seisus olema. Sul tuleks mõelda sellele, kuidas endale ka edaspidiseks parem sissetulek tagada, sest selles osas on Sulle tekkimas nii mõnedki head ideed. Praegu pole hea aeg suuremate investeeringute tegemiseks, kuna Sul oleks raske asju kontrolli all hoida. Hea aeg koduste suuremate asjade ostmiseks, kuna suudad välja jõuda parimate tehinguteni. Praegu pole hea aeg laenu võtmiseks ega andmiseks. Ka tasuks hoiduda asjade ostmisest järelmaksuga.

 
KAKSIKUD
Armastus:
Armuasjades tuleks Sul olla praegu mõnevõrra tähelepanelikum. Püüa rohkem oma partneri soovide järgi tegutseda. Samas ei tähenda see sugugi seda, et peaksid oma soovid maha suruma. Ausus on suhtes praegu äärmiselt oluline. Hea aeg partneriga tõsisemate teemade üle arutamiseks, mis puudutaksid suhte arengut, laste saamist ja kodu. Selles osas on nii mõnedki asjad hästi paika loksumas. Romantika vallas tasuks praegu proovida midagi uut ja põnevat, et seeläbi suhtes kõik asjad paremini toimivatena hoida.
Karjäär:
Tööalastes asjades tuleb Sul mõningad asjad ümber teha, kuna oled nendesse viimasel ajal hooletult suhtunud. Pead arvestama, et Sinu tööalased ettevõtmised võivad praegu võtta oluliselt enam aega, kui Sa seda algselt oleksid arvanud. Varu aega ning ära võta enda kanda liialt palju erinevaid kohustusi. Pikemaajaliste tööalaste plaanide tegemine tuleks Sulle kindlasti kasuks. Hea aeg oma oskuste parandamiseks. Suhted kolleegidega toimivad hästi ning saad seetõttu nautida koostöö häid tulemusi.
Raha:
Rahalised asjad eeldavad Sinult suuremat tähelepanu. On oht, et valeotsuste tulemusena võivad mõned asjad Sinu kontrolli alt väljuda. Kasuks tuleks see, kui oleksid oma väljaminekute tegemisel kriitiliselt meelestatud, sest see aitaks Sul nii mõnegi probleemi enda jaoks kiiremini lahendada. See kuu on hea aeg selleks, et paneksid enda jaoks paika mõned pikemaajalised plaanid ja sihid, sest see aitab Sul raha säästmisega paremini toime tulla. Praegu pole hea aeg laenu võtmiseks ega asjade ostmiseks järelmaksuga.

 

VÄHK

Armastus:
Armuasjad kulgevad Sul praegu üsna hästi. Arvatavasti kerkivad esile ka mõned ootamatud situatsioonid, kuid need ei tohiks Sulle keerulisteks kujuneda. Kasuks tuleks see, kui oleksid partneriga suhtlemisel rohkem avatud, sest see võimaldaks tal Sind oluliselt paremini mõista. Väldi seda, et oma mõtteid partnerile peale suruksid, sest see võib kergesti probleeme ja arusaamatusi kaasa tuua.
Karjäär:
Tööalastes asjades peaksid olema praegu valmis mitmesuguste arusaamatuste tekkimiseks. Seepärast peaksid hoolikamalt oma sõnu valima, et võimalikke ebameeldivusi paremini ära hoida. See kuu on hea aeg pikemaajaliste tööalaste plaanide tegemiseks. Uute plaanide teostamiseks pole praegu mitte kõige parem aeg, kuna Sul oleks raske soovitud eesmärkideni jõuda. Uute teadmiste ja oskuste omandamine tuleks praegu kindlasti kasuks. Ettevaatust klientidega suhtlemisel.
Raha:
Rahalised asjad eeldavad Sinult praegu mõnevõrra suuremat ettevaatlikkust. Kõik asjad ei pruugi kulgeda nii ladusalt, kui Sa seda soovinud oleksid. Mõningad põhimõtted vajaksid ülevaatamist, et seeläbi saaksid endale tagada rahalise stabiilsuse. Sellel kuul ära lase endale teistel inimestel rahaasjades survet avaldada, kuna vastasel korral on oht leida ennast keerulisest olukorrast. Hea aeg oma kulutuste kokkutõmbamiseks, kuna praegu ei mõjuks selles osas tehtavad sammud nii valusalt.
LÕVI
Armastus:
Armuasjad peaksid sellel kuul kulgema suhteliselt hästi. Sul tuleks oma partneriga veidi enam koos aega veeta, sest see aitab suhtesse uut energiat tuua. Praegu pole hea aeg selleks, et suhtes pikemaajalisi plaane teha, sest liialt paljud asjad on muutumises. Kindlasti tasuks Sul oma partnerit millegi meeldivaga üllatada. Suhtes varem esilekerkinud probleemide lahendamiseks on praegu hea aeg. Armukadedus võib saada praegu mõningaseks probleemiks.
Karjäär:
Tööalases elus tuleb Sul olla valmis selleks, et esile kerkivad mitmesugused muutused. Nendega kohanemine pole aga Sulle nii kerge, kui tavaliselt. Võta asju rahulikumalt ning ära tee algus suuremate plaanide elluviimisega. Kasuks tuleks see, kui paneksid enam rõhku ka meeskonnatöö tegemisele. Praegu pole hea aeg tööasjades riskide võtmiseks, kuna need võivad ennast hiljem valusalt kätte maksta. Kui Sulle avanevad võimalused tööalaseks reisimiseks, siis neist võimalustest tasub kinni haarata.
Raha:
Rahaasjad kulgevad Sul praegu suhteliselt hästi, kuid peaksid jälgima seda, et Sa ei hakkaks endale liialt utoopilisi plaane tegema, sest see tooks kaasa pettumusi. Sul oleks mõttekas mõelda sellele, kuidas oma igapäevased rahaasjad paremini toimima saada, sest selles vallas on Sul tekkimas nii mõnedki head ideed. Ära lase teistel inimestel ennast mõjutada rahalisi otsuseid tegema, sest vastasel korral võid sattuda vägagi tõsistesse ebameeldivatesse sekeldustesse.

 

Jaga

Vaata ka:

12586772t1h39c1

FOTO: Kirsti Timmeri uus välimus.

“Kui natukene jälgid, mida suhu pistad, siis tulemuseks on kahe nädalaga miinus 4kg,” muigab Timmer, …

Tarokaart

Kirsti Timmeri tarokaardid ennustasid Uudo Sepa lahkuminekut ette

Pühapäeval puhkes skandaal Uudo Sepa ümber, kes avalikustas sotsiaalmeedia vahendusel, et läks reisil olles lahku …

auto

SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor: Soodne autosõit ei teeni ühiskonna huve

Tugeva lobitöö, hea maksulaekumise ja inflatsioonihirmu tõttu on valitsus otsustanud kütuseaktsiisi tõusu edasi lükata. Kuigi …

Henn Polluaas.minuaeg

Jürgen Ligi: EKRE liige Enn Põlluaas on suur naljanumber

Eile toimus esimene “Raua valimisstuudio” otsesaade. Saatejuht Mihkel Raud rääkis Eesti poliitilise raskekahurväega ühiskonnas debatti ja vastakaid arvamusi …