Sunday , 24 October 2021
eur500

Loe, kuidas ööpäevaga (07.10) inimesed jagasid oma PIN-koode kelmidele ja kingisid neile üle 12 000 euro.

6. oktoobril alustati menetlust selles, Mustamäel elavale naisele helistati väidetavalt Swedbankist ja paluti abi kontol toimuvate kahtlaste tehingute peatamiseks. Selleks autentis naine ennast Smart-ID PIN-koodidega. Hiljem avastas kannatanu, et tema pangakontolt on kadunud ligikaudu 3200 eurot ning lisaks on tema nimele võetud 6000 eurone kiirlaen.

6. oktoobril alustati menetlust selles, Mustamäel elavale naisele helistati väidetavalt Swedbankist ja paluti abi kontol toimuvate kahtlaste tehingute peatamiseks. Selleks pidi ta sisestama oma PIN-koodid. Hiljem avastas kannatanu, et nimele on võetud 9600 euro suurune kiirlaen, mis on kantud pangakontolt edasi tundmatule kontole.

6. oktoobril alustati menetlust selles, Haaberstis elavale naisele helistati väidetavalt Swedbankist ja paluti abi kontol toimuvate kahtlaste tehingute peatamiseks. Selleks autentis naine ennast PIN-kalkulaatoriga abil. Hiljem avastas kannatanu, et tema pangakontolt on kadunud 8000 eurot, mis õnnestus panga abil tagasi saada.

6. oktoobril alustati menetlust selles, et Kesklinnas elavale mehele helistas vene keelt kõnelev mees ja pakkus võimalust investeerida krüptorahasse. Selleks pidi kannatanu võimaldama kaugligipääsu oma arvutile ja edastama fotod oma pangakaardist ja ID-kaardist. Kannatanu arvelt tehti ülekandeid rohkem kui 10 000 euro eest, mis konverteeriti krüptovaluutasse ja kanti kelmide käsutuses olevasse krüptorahakotti.

6. oktoobril alustati menetlust selles, et Kristiines elavale naisele helistati võõralt telefoninumbrilt ja väideti vene keeles, et kannatanu pangakontol toimuvad kummalised tehingud. Väidetava pangatöötajana esinedes ning kannatanu mobiil-ID PIN-koode kasutades kanti tema pangakontolt võõrale kontole üle 6200 eurot.

Jaga

Vaata ka:

Screenshot 2021 10 24 at 17.26.16

EKRE poliitikud muudkui lahkuvad erakonnast

Pärast eilset meeleavaldust, kus EKRE juht Martin Helme esines jõulise sõnavõtuga, lahkus erakonnast vandeadvokaat Urmas …

laboratory g11520544f 640

Peterburg läheb koroona tõttu lukku

Sarnaselt Moskvaga pannakse järgmisel laupäeval, 30. oktoobril lukku ka Peterburi linn. Lukustamine kestab nädal aega …

Screenshot 2021 10 24 at 16.31.55

Soomes avastasid laevad meres midagi helendavat – hiljem selgus, mis see oli

Laevafirmade Tallink Silja ja Viking Line laevad avastasid Ahvenamaa lähedal meres midagi helendavat ja teatasid …

Screenshot 2021 10 24 at 16.07.48

Finaalis üliraskest seisust välja tulnud Kontaveit võidutses Moskvas

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 20.) võitis Moskvas toimunud WTA 500 kategooria tenniseturniiri, kui alistas …