Erakorralised uudised
f 16 ge939b2fd0 1920

Liitlaste lennukid harjutavad Eesti õhuruumis

Sel nädalal teevad Eesti õhuruumis lende, sealhulgas madallende Ämari lennubaasis teenivad Saksamaa õhuväe piloodid hävituslennukitel Eurofighter Typhoon. Madallennud toimuvad madallennu aladel ning mitte madalamal kui 152 meetrit.

Madallennud toimuvad 30. jaanuarist kuni 03. veebruarini Ida-, Lõuna- ja Kesk-Eesti madallennu aladel mitte madalamal kui 152 meetrit (500 jalga) ajavahemikul 10:00 kuni 17:00. On võimalik, et lennukid mööduvad asulatest või üksikutest taludest, kuid võimalusel püütakse asustatud alasid siiski vältida.

NATO liikmesriigid eraldavad õhuväe õppuste ja harjutuste, sealhulgas madallendude läbiviimiseks kindlad osad oma õhuruumist. Muuhulgas on Balti riikide valitsused eraldanud oma õhuruumis piirkonnad madallendude sooritamiseks.

Vaata ka:

OLULINE: Aastatel 2024–2025 kehtima hakkavad maksuseaduste muudatused

Tulumaks ja sotsiaalmaks Füüsilised isikud maksavad oma tuludelt tulumaksu. Palgatulu, kasu vara võõrandamisest, ettevõtlustulu ja

omniva automaadid

Alates 1. jaanuarist 2024 tõusevad Omniva pakiautomaatide hinnad

2024. aastal Tõuseb Eestis Käibemaksumäär 22%-ni ja Omniva Kohandab Pakiteenuste Hindu Alates 1. jaanuarist 2024

error: Sisu on kaitstud!