Esmaspäev , 4 märts 2024
Erakorralised uudised
90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

Liiklusõnnetus! Bemarite ballett Pärnus: Kaks BMW-d tantsisid vihtides viimase viivuni

Eile öösel Pärnus toimus kokkupõrge, mis on tõenäoliselt sissekanne kõige baltisakslasemasse naljaraamatusse – kahe BMW kokkupõrge Riia maantee ja Tammsaare puiestee ristmikul. Ilmselt üritasid nad teineteisele näidata, kelle “Bayerische Motoren Werke” on kõige võimsam.

Häirekeskuse telefon hakkas helisema kell 23.20, mis tõi ilmselt paljudele meelde mõne unetu öö, kui üritati otsustada, kas tellida oma Bemarile punane või must nahksisu. Teade kahest kokku põrganud uhkest saksa ratsust pani ilmselt mõnegi südame kiiremini põksuma – juhtus see, mida BMW fännid kardavad rohkem kui garantii lõppu.

Esialgsetel andmetel otsustas 23-aastase mehe juhitud BMW teha oma nina ette teel olnud teisele BMW-le, mida juhtis 20-aastane roolikeeraja. Tõenäoliselt pidasid mõlemad autojuhid teist masinat liiklussaarel olevaks kummitusautoks, mida võib läbida nagu tuul tuuleveskit.

Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Kristi Raidla andis teada, et keegi ei saanud viga – mida võib pidada imeks, arvestades, et kokku said kaks autot, mis on tuntud oma “ohutus ennekõike” mentaliteedi poolest. Tundub, et BMW-de turvasüsteemid on tõesti sama töökindlad kui nende autode hinnad on kõrged.

Autojuhid olid kained, mis on järjekordne hämmastav seik – tõenäoliselt olid nad justkui spartalased, kes olid oma masinate roolis sama stoilised ja keskendunud kui Odysseus sireenide laulule lähenemisel.

Õnnetus toimus vihmasajus ja libedal teel, mis pani ilmselt proovile mõlema sõiduki “Dynamic Traction Control” süsteemid. Tundub, et isegi saksa insenerikunst vajab aeg-ajalt õppetundi loodusjõudude ees.

Lõpuks vajavad mõlemad autod plekimõlkimise tagajärjel ilukirurgiat. Arvestades, et me räägime BMW-dest, siis on see nagu öelda, et Hollywoodi staar vajab pisikest Botoxi – täiesti tavaline protseduur. On ilmne, et kindlustusfirma telefon saab olema sama kuum kui viimane M-seeria mudel BMW esitlusel.

Kokkuvõtteks, tundub, et ainus vigastus, mida see õnnetus põhjustas, oli uhkusele – ja ehk ka mõnele Bemari armatuurlauale paigaldatud latte. Eeldame, et järgmine kord, kui kaks BMW-d ristmikul kokku saavad, teevad nad seda nagu vanad sõbrad kohvikus, mitte nagu gladiaatorid areenil.

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com 2

5 imelise horoskoobiga sodiaagimärki pühapäeval 2. märtsil 2024

1. Jäärad: Täna on teie päev särada! Tunnete end energilisena, enesekindlana ja valmis vallutama maailma.

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Pühapäev 3. märts 2024

Jäär: Täna on hea päev oma partneriga ausateks ja avatud vestlusteks. Võid tunda end eriti

error: Sisu on kaitstud!