Erakorralised uudised
Lember Suurkivi SEB Spordiklubi565
Fotol vasakul Maris Lember ja paremal Tea Suurkivi. Pilt on tehtud SEB Spordiklubi ruumis, kus asub ka käimislint, mida SEB töötajad saavad kasutada näiteks kõnnikoosolekute tegemiseks. Laual on SEB erinevad auhinnad 2023. aasta Firmaspordi spartakiaadidelt (foto allikas: SEB).

Ligi 350 liikmega SEB Spordiklubi eesotsas on esmakordselt naisduo

SEB Spordiklubi asusid juhtima Maris Lember ja Tea Suurkivi, kes jätkavad spordi- ja liikumisharrastuse edendamist panga töötajate seas. Mõlemad on aktiivsed sportlased – Lember on Põhjamaade meister fitnessis ning aktiivset elustiili nautiv Suurkivi on läbinud pooltriatloni.

 

„Esmakordselt on ligi 350 liikmega SEB Spordiklubil kaks juhti, kui kuus aastat klubi eesotsas olnud Merten Loss andis teatepulga naisduole. Usun, et kahe aktiivse ja pühendunud juhi, Marise ja Tea eestvedamisel saab klubi kindlasti uue hingamise. Meie eesmärk on spordiklubi veelgi nähtavamaks muuta ning kaasata selle tegevustesse uusi kolleege, et vaimsele pingutusele ja stressile läbi füüsilise tegevuse vastukaalu pakkuda,“ ütleb SEB personali ja koolituse divisjoni direktor Margit Pugal.

 

SEB kindlustusvaldkonnas büroojuhina töötav Maris Lember ütleb enda kohta, et igasugune liikumine on tema jaoks väga oluline ja igapäevane treening annab talle palju energiat. „Pangatöö kõrvalt õppisin ja täiendasin ennast fitness– ja personaaltreeneriks. See on olnud üks mu elu parimaid otsuseid, millest sündis täiesti uus karjäär ja elusuund,“ ütleb Maris. Eelmisel aastal võitis ta kuldmedali fitnessi Põhjamaade meistrivõistlustel, olles treeninud nii Eesti kui ka Soome parimate treenerite juhendamisel. „Lisaks on mulle väga südamelähedane spordiala suusatamine,“ sõnab Maris.

 

SEB klienditeeninduse divisjonis müügijuhina töötav Tea Suurkivi on leidnud endale iga aastaaja jaoks mitu lemmikhobi. Pandeemia ajal siirdus ta jooksu- ja rattarajale. „Õppisin õigesti jooksma ja nüüd jooksen õues aastaringselt, kuigi pean tunnistama, et talvel vahetan jooksutossud igal võimalikul hetkel murdmaasuuskade vastu. Kuid armastus jooksmise ja rattasõidu vastu aina kasvas ning sel suvel läbisin esimese Ironman 70.3 ehk pooltriatloni,“ ütleb Tea. „Mulle meeldib jagada sportlikke elamusi ja inspireerida inimesi liikuma – sport ühendab ja teeb rõõmsaks. Südame alt läks ikka väga soojaks kui lausa kaks sõpra mulle hiljuti ütlesid, et said minult inspiratsiooni ja võtsid jooksutossud taas kapist välja,“ lisab Tea.

SEB: 23% kasvanud kontaktivabade maksete hulk tõestab nutikate makselahenduste kasvutrendi

SEB Eesti üksuste 1174-st töötajast kuulub spordiklubisse ligi 30 protsenti ehk ca 350 töötajat. SEB Spordiklubi on aktiivseid inimesi ühendav kogukond – elatakse kaasa nii spordiklubi tegemistele kui SEB töötajate individuaalsele sportimisele. Spordiklubi liikmetele on iganädalaselt mitmed palliala mängud. Kõige populaarsemad ühised spordisündmused on neli korda aastas toimuvad Firmaspordi spartakiaadid, kus mitmesaja osavõtja ja üle 30 ettevõtte vahel toimuvatel võistlustel SEB mahub üldarvestuses ikka ja jälle poodiumile.

 

Lisaks korraldab klubi erinevate spordialade tutvumistreeninguid ja koos käiakse rahvaspordiüritustel, millest viimane oli Kõrvemaa metsajooks. Kontoris taaselustati trepijooksutrennid, et peatseks võistluseks valmistuda. Tänavu aprillis toimunud Firmaspordi sammukoguja väljakutsel osalenud pea 2000 inimesest olid 127 SEB töötajad. Naiste arvestuses võitis väljakutse SEB töötaja, kes tegi ühe kuuga ligi 1,66 miljonit sammu.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Esmaspäev 27 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on sinu armuelu täis kirge ja spontaansust. Oled

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop Esmaspäevaks, 27. Mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Võlurit Tänane päev annab Jäärale jõudu ja motivatsiooni.