Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
Daniel Gallego

LEITUD:Politsei otsib Pärnumaal kadunud 16-aastast Max Marcust

Täiendus 3 aprill 2024

Hea meel on teatada, et piirkonnapolitseinik leidis 17-aastase Max Marcuse Kilingi-Nõmmest Pärnumaalt. Temaga on kõik korras ja ta on toimetatud koju vanemate juurde.

Politsei palub abi Pärnumaal kadunud 16-aastase Max Marcuse leidmisel, kes lahkus oma kodust Häädemeeste vallast pühapäeva, 31. märtsi hommikul ja pole sinna seni naasnud.

Noormees lahkus oma kodust Leina külast 31. märtsi hommikul. Lähedaste sõnul võis noormees samal päeval kella 11-12 ajal viibida Pärnus bussijaama piirkonnas. Pärast seda ei ole lähedased temaga kontakti saanud.

Max Marcusel oli kodust lahkudes seljas tumedat värvi õhem jope, jalas tumedat värvi püksid ja tumedad jalanõud. Kaasas võis noormehel olla halli värvi seljakott. Max Marcus on umbes 190 sentimeetrit pikk ja tumedate lühikeste juustega. Ta võib viibida Pärnumaal Kilingi-Nõmme piirkonnas, Pärnu kesklinnas või ka mujal Eestis.

Politsei palub kõigil, kes on noormeest näinud või teavad, kus ta võiks viibida, anda sellest teada häirekeskuse numbril 112.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!