Friday , 28 January 2022
Rasmus

LEITUD: Tallinnas on Kadunud 10-aastane Rasmus

Täiendataud kell 19.05

Annan teada, et hetk tagasi helistas tähelepanelik inimene häirekeskusele ja andis teada, et Mustamäe bussipeatuses on laps, kes ütleb, et on eksinud ega oska koju minna. Infole reageerinud politseinikud tuvastasid, et tegu on otsitava Rasmusega. Tema vanematega võeti ühendust ning laps anti isale üle.

Politsei otsib Tallinnas kadunud 10-aastast poissi

Politsei palub kaasabi selgitamaks täna Tallinnas Pelgulinna Gümnaasiumist pealelõunal koduteele asunud ja ilmselt valele bussile istunud 10-aastase poisi asukohta.

Täna kella 15.30 paiku teatati politseile, et Tallinnas otsivad lapsevanemad taga 10-aastast Rasmust, kes peale tundide lõppu suundus Pelgulinna Gümnaasiumist koduteele ning istus Lille bussipeatuses arvatavasti valele bussile.

Viimati said vanemad lapsega kontakti kella 14.20 paiku, misjärel sai poisi telefon tühjaks. Last on koolitundide lõpust alates otsinud nii vanemad, lähedased kui ka politseinikud. Seni poissi veel leitud ei ole.

Rasmus on umbes 150 cm pikk, keskmise kehaehitusega. Tal on seljas hallikat värvi karvase kraega jope, jalas mustad dressipüksid ning sinised talvekummikud. Mütsi tal peas ei ole. Seljas kandis poiss musta seljakotti.

Kõigil, kes märkavad mõnes bussis sõitmas või mujal liikumas kirjeldustele vastavat poissi, palutakse sellest häirekeskuse numbril 112 teada anda. Politsei ootab ka kõikvõimalikke vihjeid sellest, kui teda mõned tunnid tagasi kuskil liikumas märgati.

Jaga

Vaata ka:

4 1

Maksu- ja Tolliameti (MTA) töötajad tabasid laupäeval, 22.01 Luhamaa piiripunktis 900 780 maksumärkideta sigaretti „SENATOR“.

22. jaanuaril kell 18.30 peeti Luhamaa piiripunktis kinni Venemaalt saabunud haagisega veoauto. Tollikontrolli käigus avastati …

vanain

Lapselaps ei ole edaspidi kohustatud tasuma vanavanema hoolduse eest

„Eesti riik panustab praegu pikaajalisse hooldusesse kaks korda vähem kui meiega samal arengutasemel olevad riigid. …

lukasenka

Valgevene president Aleksandr Lukašenka ähvardas sõja korral Baltimaid riikluse kaotamisega

Valgevene autokraatne president Aleksandr Lukašenka kuulutas reedel, et sõja puhkemise korral kaotavad Baltimaad omariikluse. “Hoidku …

lumetorm

OLULINE: Ilmateenistus andis kogu Eestile esimese taseme tuule, lume ja tuisutormi hoiatuse.

Reede – 28.01 lumi, lörts, tuisk. Tihe sadu ja tuisk piiravad nähtavust. Põhjatuul ulatub mandril …