Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Võru kandis kadunud 65-aastast Ilmarit

Nimelt märkas täna hommikul juhuslik mööduja Ilmarile sarnanevat meest liikumas Võru vallas Võru-Räpina teel. Ta andis sellest häirekeskusele teda ning politseipatrull läks infot kontrollima. Tuvastasime, et teel liikunud mehe näol on tegemist paar päeva kadunud olnud Ilmariga. Meedikud vaatasid mehe terviseseisundi üle, meditsiinilist abi ta ei vajanud, ehki oli need päevad välitingimustes veetnud. Peale tervisekontrolli anti mees lähisugulaste hoole alla.

Politsei otsib Võru kandis kadunud 65-aastast Ilmarit

Ilmar lahkus hommikul kell 10 Võru linnas asuvast ametiasutusest, kust võttis suuna bussijaama poole, et sealt koju Kanepi valda liikuda.

Täna kella 16:00 paiku andis valla sotsiaaltöötaja teada, et Ilmar ei ole koju jõudnud. Praeguseks kogutud info järgi on teda lõuna paiku on nähtud Võrumaal Kääpa külas, kuid senini pole tema asukohta välja selgitada õnnestunud.

Ilmaril on pikemad hallid juuksed, seljas musta värvi jope, jalas tumedad teksad ja rohelised kummikud. Tal võib olla kaasas kaks suurt kollast kilekotti toidukaubaga.

Politsei palub kõigil, kes Ilmarit näevad või teavad midagi tema asukohast, anda sellest teada helistades numbril 112.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

error: Sisu on kaitstud!