Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
Leonid

LEITUD: Politsei otsib Tallinnas kadunud 83-aastast Leonidi

Täiendus 14.03.2023 – Nimelt märkas tähelepanelik inimene Tallinnas Tööstuse tänaval meeltesegaduses vanurit. Ta andis sellest häirekeskusele teada ning kohale saabunud politseipatrull tuvastas, et üksi sihitult ringi uidanud mehe näol on tegemist otsitava Leonidiga. Mehega on kõik korras ning ta viiakse tagasi koju. 

Politsei palub kaasabi selgitamaks eaka mehe asukohta, kes lahkus esmaspäeva pealelõunal Tallinnas oma kodust ega ole sinna seni naasnud.

Lähedased andis täna õhtul politseile teada, et pealelõunal kella 14 paiku läks Leonid Tallinnas Lasnamäe piirkonnas õue jalutama ning on sellest ajast saati kadunud, Eakal mehel telefoni kaasas ei ole ning oma terviseseisundi tõttu ei pruugi ta ümbritsevat hästi tajuda.

Politseipatrullid on praeguseks üle kontrollinud mehe kodukandi Tallinnas ning tema lähedase elupaiga Pärnu linnas. Niisamuti on politsei kontrollinud, ega mees viibi meditsiiniasutuses. Seni Leonidi paraku leida ei ole õnnestunud, otsing jätkub.

Leonid on umbes 175 cm pikk ning kõhna kehaehitusega. Peas kandis ta karvast mütsi, seljas ruudulist särki ja selle peal musta värvi jopet. Jalas on tal sinised teksapüksid. Liikumisel kasutab kepi tuge.

Kõigil, kes on Leonidi kuskil näinud, palutakse sellest häirekeskuse numbril 112 teada anda.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist

Regionaalminister Madis Kallas andis täna teada, et lahkub regionaalministri ametist. Kallase volitused ministrina lõppevad täna

ingel

Ingli sõnum – Teisipäev, 16. aprill 2024

Tere tulemast tänase inglisõnumi juurde! Täna toob ingel Metatron teile sõnumi usaldusest ja jumalikust juhatusest.

error: Sisu on kaitstud!