Neljapäev , 8 juuni 2023
Erakorralised uudised

LEITUD: Politsei otsib Pärnumaal kadunud 59-aastast Ennu

Täiendus: 15.04 – Saadan info seoses kadunud 59-aastase Ennuga. Lähedased said mehega kontakti.

Räägib Tõnu Kivis, Pärnu politseijaoskonna piirkonnavanem:
„Politseinikud koos vabatahtlike otsijatega otsisid meest aates 11. aprilli hilisõhtust, kui häirekeskus sai teate, et Enn läks Selja külas oma kodulähedasse metsa, kuid ei ole koju tagasi tulnud. Samal õhtul käivitati kodu ümbruses otsingud ning ala vaadati üle kopteriga. 12. aprilli hommikul otsingud jätkusid ja kammiti läbi erinevaid paiku Ennu kodu ümbruses. Otsingutele kaasati ka vabatahtlikud ja koerad, kes aitasid ahelikus läbi kammida metsatukka. Ka 12. aprillil kaasasime otsingutele uuesti PPA lennusalga kopteri, et otsinguala, mis ulatus kuni Tori asulani, uuesti ka õhust üle kontrollida. Otsingumeeskond vaatas läbi ka läheduses asuvaid hooneid. Nende päevade jooksul suhtlesid politseinikud lähedaste ja kohalike elanikega, et saada teada, kuhu täpsemalt Enn suunduda võis. Neljapäeva, 14. aprilli hommikul saime lähedastelt info, et nad on saanud Ennuga kontakti ja temaga on kõik korras. Praegu teadaolevalt soovis mees olla mõnda aega kodust ja lähedastest eemal. See soov on loomulikult igati mõistetav, kuid et ära hoida lähedaste muretsemist ja südamevalu, on alati mõistlik mõnele oma lähedasele teada anda, kui soovitakse mõnda aega üksinda olla.“

Politsei palub kaasabi selgitamaks Pärnumaal Tori vallas kadunuks jäänud 59-aastase Ennu asukohta.

Häirekeskus sai esmaspäeva, 11. aprilli õhtul kella 22.20 ajal teate, et Pärnumaal Tori vallas Selja külas on kadunud Enn, kes läks teadaolevalt kella 17 ajal oma kodu lähedal metsa, kuid ei ole seni tagasi tulnud.

Politseinikud asusid meest piirkonnast otsima, samuti hakkasid ümberkaudset ala läbi kammima vabatahtlikud otsijad. Otsinguala kontrollis üle ka PPA lennusalga kopter. Paraku ei ole meest seni leitud.

Enn on umbes 170 cm pikk, suurema kehaehitusega ja tal on habe. Kodust lahkudes oli mehel teadaolevalt seljas neoonjope, jalas tumedad püksid ja tumedad kummikud.

Politsei palub kõigil, kes on Ennu näinud või kel on teavet mehe võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.

Vaata ka:

KURB: Saaremaa Lihatööstuses jääb tööta 69 inimest

Saaremaa Lihatööstus on raskustes ja majanduslike ümberkorralduste tõttu koondatakse sealt pooled inimesed – 137 töötajast …