Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
Daniel Gallego

LEITUD! Politsei otsib Narvas kadunud 8-aastast Alekseid

Täiendus 27.06.2024 kell 00:47

Hea meel on teada anda, et lähedased leidsid poisi Narva linnast üles ja temaga on kõik korras.

Politsei palub abi Narvas kadunud 8-aastase Aleksei asukoha tuvastamisel, kes lahkus täna hommikul kella 12 paiku kodunt ning ei ole sinna tagasi naasnud.

Täna õhtul kella 22 ajal andsid lähedased politseile teada, et Aleksei lahkus täna kella 12 paiku kodunt ning ei ole sinna tagasi jõudnud. Aleksei telefon on kodus ning lähedastel puudub teadmine, kus ta olla võiks.

Politsei on kontrollinud erinevaid võimalikke viibimiskohti, kuid seni pole poissi leitud. Politseinikud jätkavad info kogumisega ning patrullid on väljas Narva linnas ja Narva-Jõesuus ja selle ümbruses poissi otsimas. Otsingutele on kaasatud ka vabatahtlikud.

Aleksei on umbes 140 cm pikk ja heledate juustega. Poisil on seljas valge-oranži-musta triibuline t-särk, jalas pruunid püksid ja plätud. Poiss sõidab punase jalgrattaga.

Politsei palub kõigil, kellel on infot poisi asukoha osas või kes on teda näinud, anda sellest teada helistades numbril 112.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi