Erakorralised uudised
Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib haiglast põgenenud 30-aastast meest

Täiendus 12.02.2024

Hea meel on teada anda, et mõni hetk tagasi märkas patrull Lasnamäel Laagna tee ääres otsitava mehega sarnanevat isikut. Kontrollimisel selgus, et tegemist ongi haiglast põgenenud mehega. Politseinikud pidasid mehe kinni ning ta toimetatakse tagasi kinnipidamiskeskusesse.

Tegeleme ka juhtunu täpsemate asjaolude selgitamisega, kuidas ja mis põhjusel mees põgenes, et tulevikus selliseid olukordi vältida.

Pühapäeva õhtul kella 20 paiku põgenes Põhja-Eesti Regionaalhaiglast 30-aastane Egiptuse kodanik, kes oli sinna viidud kinnipidamiskeskusest.

Välismaa kodanik oli kinnipidamiskeskuses seoses ebaseaduslikult Eestis viibimisega. Täna õhtul hakkas mees kaebama terava valu üle õlas, mistõttu toimetati ta Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse kontrolli, kust ta omakorda põgenes.

Politsei andmetel mees ohtlik ei ole. Põhja prefektuuri operatiivjuhi Taavi Kirsi sõnul otsivad politseinikud teda praegu kõikjalt. „Vaatame läbi erinevaid turvakaamerate salvestusi, patrullime tänavatel, kontrollime ühistransporti ja oleme teavitanud ka kaubanduskeskuste turvamehi,“ kirjeldas Kirss.

Mees on tumedate juuste ja habemega. Ära joostes kandis ta tumedaid pükse ja halli kampsunit, kaelas mustavalge kirjut salli. Jalas on tal Nike’i tossud.

Politsei palub kõigil, kes on fotodel olevat meest näinud, anda sellest teada helistades numbril 112.

Vaata ka:

euro

Tartumaa inimesed langesid LHV petukõnede ohvriks ja kaotasid suuri summasi.

Lõuna prefektuuri ööpäevainfo Tartumaa Arvutikelmused Politseisse pöördus 54-aastane mees, kes sai väidetavalt LHV pangast e-maili,

brain g2559822c5 640

Seitse jaburat müüti sinu tervise kohta

Seattle ja Harvardi teadlased väidavad, et 50% maakera elanikest usub raudselt levinud müütidesse, mis tervisliku