Tuesday , 28 September 2021
Arsine

LEITUD: Kadunud on 8-aastane Arsine

Saime just rõõmustava info, et 8-aastane Arsine tuli koju ja temaga on kõik korras.

 

Politsei otsib Tallinnas kadunud 8-aastast Arsinet

Politsei palub kaasabi selgitamaks täna pärastlõunal Tallinnas Luha tänava kandis kadunuks jäänud 8-aastase Arsine asukohta.

Häirekeskus sai murelikelt lähedastelt täna kella 18 ajal teate, et kadunud on 8-aastane Arsine. Teadaolevalt oli tüdruk kella 15 ajal Luha tänava kandis ning pidi sealt minema oma koju Põhja-Tallinnas, kuid koju ei ole ta senimaani jõudnud. Tüdruk võib liikuda kesklinnas Viru ringi kandis.
Politseinikud on suhelnud tüdruku lähedastega ja kontrollinud võimalikke paiku, kuhu tüdruk võis minna, kuid paraku ei ole teda leitud.

Arsine on 130-135 cm pikk ja kõhna kehaehitusega. Tal on musta värvi lokkis õlgadeni juuksed. Tüdrukul on seljas hall valge kirjaga pluus, jalas kuldsete täppidega püksid ja roosa jalatsid.

Politsei palub kõigil, kes on Arsinet näinud või omavad teavet tema võimaliku asukoha kohta, helistada hädaabinumbril 112.

Jaga

Vaata ka:

kohus

Saaremaal kolm inimest surnuks sõitnud Andres Reinart sai kergema karistuse. Õnnetuses hukkusid 27.a naine, tema 8 kuu vanune laps ja tema 58.a ema

Ringkonnakohus leidis, et Saaremaal kolme hukkunud avarii põhjustanud Andres Reinarti ei saa süüdi mõista mõrvas …

122948186 3355877024501460 3072444201309603023 o scaled

39 nädal: Vanglate info, toimus üks enesetapukatse.

Möödunud nädalal laekus Tallinna vanglale kümme teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: nelja hooldusalust kahtlustatakse varavastases, kolme …

goteborg

Rootsis toimus kortermajas plahvatus, üle kahekümne inimese viidi haiglasse, sadu evakueeriti.

Göteborgis on eluhoones toimunud plahvatuse ja sellest süttinud tulekahju tõttu haiglasse paigutatud üle 20 inimese, …

Leinaseisak

Ekspeditsiooni laevameeskond pidas Estonia katastroofis hukkunute mälestuseks leinaseisaku

SA Mare Liberumi korraldatud ekspeditsiooni laevameeskond kogunes täna hommikul kell 6 laeva välistekile ja pidas Estonia katastroofis hukkunute …