Sunday , 16 January 2022
Kristjan

LEITUD! Kadunud on 28-aastane Kristjan

täiendus: 13.12.21
üks Valga elanik andis teada, et korrusmaja trepikojas on võõras abivajav mees ning kontrollimisel selgus, et tegu on Tartus kodust lahkunud Kristjaniga, keda taga otsiti.

Mees anti tervisekontrolliks arstide hoole alla.

…………………………………………………

Politsei otsib Tartus kadunud 28-aastast Kristjanit

Politsei palub kaasabi Tartus oma kodust teadmata suunas lahkunud 28-aastase Kristjani otsimisel.

Politseile laekus teade, et 7. detsembri õhtust on kadunud 28-aastane Kristjan, kes lahkus oma kodust Tartus Kaunase puiesteel ning ei ole sinna seni naasnud.

Praeguseks on politsei kontrollinud võimalikke viibimiskohti nii Tartu linnas kui ka Võrus, kus on tema lapsepõlvekodu, ent meest seni leida ei ole õnnestunud. Ei ole välistatud, et mees võib bussiga olla liikunud ka mõnda teise Eesti linna. Viimati kui mees samamoodi kadunud oli, leiti ta aega veetmast Tallinnast.

Kristjan on vaikse olemusega ning hoiab pigem inimestest eemale. Kodust lahkudes oli tal seljas must kapuutsiga jope, jalas tumedad dressipüksid ja musta-punase kirjud jalatsid. Ta on umbes 185 cm pikk, kõhna kehaehitusega, hallide silmadega ning lühikeste helepruunide juustega. Kodust lahkudes ta telefoni kaasa ei võtnud.

Politsei palub kõigil, kes on Kristjanit näinud või kellel on infot tema asukoha osas, sellest teada anda helistades numbril 112.

Jaga

Vaata ka:

jogeva

Jõgeva ilmajaam tähistab täna sajandat sünnipäeva. Nimelt, just Jõgeval on mõõdetud Eesti absoluutne miinimum, see on miinus 43,5 kraadi

Mitmeid rekordeid registreerinud Jõgeva ilmajaam tähistab sajandat sünnipäeva. Jõgeval tehti esimene ilmavaatlus 15. jaanuaril 1922 …

kaja kallas 90185653

Omavalitsusjuhid ootavad Kaja Kallaselt uusi lahendusi elukalliduskriisis. Loe, nende pöördumist peaministri poole.

“Enam ei ole aega olukorda kirjeldada ja analüüsida. Eestimaa inimesed ootavad riigilt kiiret ja otsustavat …

vulkaan

Vulkaanipurse Vaikses ookeanis vallandas tsunaami. VIDEO!

Tänase vulkaanipurske tagajärel on tsunaamilained jõudnud Tonga suurima saare Tongapatuni. Riigi pealinn on üle ujutatud, …

torm 1

OLULINE: Esmaspäeval on tulemas Eestis selle talve suurim torm! Tuul möllab puhanguti 32 m/s

Esmaspäev. Öösel: pilves selgimistega ilm. Sajab lund, lörtsi, ja vihma ning kohati tuiskab. Puhub edela- …