LEEBE OTSUS! Kohus mõistis korduvalt alkoholi tarvitanuna autot juhtinud mehele kümme päeva aresti | MinuAeg
Laupäev , 9 detsember 2023
iam os c7VEKgs8nXI unsplash scaled

LEEBE OTSUS! Kohus mõistis korduvalt alkoholi tarvitanuna autot juhtinud mehele kümme päeva aresti

Kohus mõistis korduvalt alkoholi tarvitanuna autot juhtinud mehele kümme päeva aresti. Lisakaristusena võeti mehelt kuueks kuuks ära juhtimisõigus ning konfiskeeriti sõiduk.

Esmaspäeval, 14. augusti öösel helistas tähelepanelik inimene häirekeskusesse, et anda teada kahtlase sõidustiiliga Škodast, mille roolis võib olla alkoholi tarvitanud inimene.

Patrullpolitseinikud leidsid Kohtla-Järvel Ahtme linnaosas parkiva sõiduki, mille kontrollimisel selgus, et juht oli joobes. Politseinikud pidasid 50-aastane mehe kinni ning tema osas alustati väärteomenetlust.

Ida prefektuuri liiklusgrupi grupijuht Annika Elm rääkis, et alkoholi tarvitanuna liikluses osalemine on üks raskemaid liiklusalaseid rikkumisi. „Nähes, et mehel on kaks kehtivat karistust samalaadsete tegude eest, on selge arusaam, et mees ei soovi ega taha ennast parandada ning varasemad karistused ei ole olnud piisavad, et mõjutada teda õiguskuulekalt ning teiste liiklejatega arvestavalt ohutult käituma. Sellisele liikluskäitumisele tuleb resoluutselt reageerida,” sõnas Elm.

Teisipäeval, 15. augustil toimus Viru Maakohtus kohtuistung, kus 50-aastasele mehele mõisteti karistuseks kümme päeva aresti. Lisaks võeti talt pooleks aastaks juhtimisõigus ning konfiskeeriti talle kuulunud sõiduauto, millega mees süüteod toime pani. Kohtuotsus ei ole jõustunud.

„Täname kaasliiklejat, kes võimalikust joobes juhist meile teada andis ning ta sündmuskohal kinni pidas kuni patrulli saabumiseni,” lisas Elm.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev on sinu jaoks hea päev romantika jaoks.

taroskoop minuaeg.com jpg

Taroskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev toob sulle kaasa rahu ja tasakaalu. Sa

error: Sisu on kaitstud!