Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
lauri

Lauri Pedaja abikaasa, meie abielu on läbi

Gethel Burlaka-Pedaja jagas Instagramis olulist uudist: “Lauriga enam koos ei ole. Kuigi see otsus tehti üle kuu aja tagasi, oli mul algne plaan postitus avaldada alles järgmise nädala alguses. Elu aga viskab tihti ette ootamatuid olukordi ning see sunnib mind oma esialgse mõtte kõrvale jätma ja väljendama hetkeemotsiooni.”

Ta selgitab: “Me ei ole enam koos Lauriga. Kui see info juba kuskilt läbi käis, siis vabandan selle pärast väga. Olen kurb, et me ei saanud seda ise esimesena jagada, kuid elu kulgeb omamoodi.”

Gethel räägib, et otsus nende teed lahku minna tehti rohkem kui kuu aega tagasi. “Ühel hetkel jõudsime arusaamisele, et meie teed lähevad eri suundades ning kinni hoidmine tekitaks vaid ebamugavust. Seega lasime lahti.”

Loe ka: Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Kuigi nende teed läksid lahku partneritena, mitte perekonnana, jäävad nad endiselt seotuks. “Meie jaoks on oluline perega aja veetmine. Sellepärast jäin majja kuni kolimiseni. Meil oli palju vajalikku omavahelist suhtlust ning pikem lahkuminekuprotsess tundus õige. Oleme leidnud rahu ja vaatame tulevikule elevusega. Mul on hea meel, et saan seda ilusat hetke jagada.”

Mis tulevik toob, seda Gethel täpselt ei tea. “Kuigi väliselt võib tunduda, et elu on segaduses, tunnen end sisemiselt üllatavalt rahulikult. Tean vaid, et see on minu uus algus ning kõik leiab lõpuks oma koha. Elu on nagu lainetel purjetamine, vaheldumisi rahulik ja siis jälle tormine. Nii et las see seiklus jätkugu!”

Loe edasi SIIT https://www.instagram.com/p/C0UOCsaNRL1/?utm_source=ig_web_copy_link

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Kantsler Vseviov Brüsselis: peame tegudega sundima Venemaa kurssi muutma

18. ja 19. aprillil viibis välisministeeriumi kantsler Jonatan Vseviov visiidil Brüsselis, kus kohtumistel NATO ja

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Meie seast lahkus ajakirjanik Ene Veiksaar

Kirjutan need read siia, et austada ja meenutada head kolleegi ning mõttekaaslast, Ene Veiksaart. Kuigi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!