Erakorralised uudised

Laupäev 23.04 Tarokaart on KARIKAD 8

Tunned täna ehk seda, et Sa pole kõikides asjades võitja olnud ning see võib Sinus hulganisti segadustundeid tekitada. Nüüd on Sinu jaoks kätte jõudnud aeg, kus Sul tuleks unustada vanad ebaõnnestumised ja probleemid, kuna need võivad Sind praegu olulisel määral pidurdada. See ei saa olema kerge ülesanne, kuid pead ennast kokku võtma, et seeläbi tagada endale edaspidiseks roosilisem tulevik.

Et täna oma ettevõtmiste juures edu saavutada, tuleks Sul oma emotsioone enam kontrollida ja jälgida. Seda peaksid praegu silmas pidama eriti just inimsuhete juures. Sul pole mõtet tekitada endale probleeme teiste inimestega. Praegu vajaksid hoopis liitlasi, kes suudaksid Sind õigel teel hoida.

Rutiinsed asjad Sulle täna eriti meeltmööda pole. Sooviksid oma ellu veidi enam vaheldust. See eeldaks aga seda, et tooksid esile oma loovuse. Loovusega on täna aga lood mõnevõrra keerulised. Sa lihtsalt ei suuda olla rahul nende saavutustega, mida oled ellu viinud. Ka ei paku Sulle erilist rahuldust loomingiportsess.

Võib-olla tasuks Sul mõelda praegu pigem sellele, et võtta veidi aeg maha ning keskenduda nendele asjadele, mis lõpetamist vajaksid. Nende asjade juures oled enda jaoks juba sihid paika pannud ning nüüd tuleks asuda lihtsalt nende asjadega tegelema.

Võimalik, et tänane päev toob Sinu jaoks kaasa mõningaid kaotusi, kuid millised need kaotused olema saavad, pole selge. Kindlalt võib aga väita, et need kaotused ei tee Sulle erilist valu ja ei tekita raskusi. Sul tuleb nende kaotuste tulemusena ehk oma mõningaid harjumusi muuta või tuleb Sul kohaneda uute esilekerkinud situatsioonidega.

Mõningad varasemad hirmud võivad täna esile kerkida. See juhtub seda tugevamalt, mida vähem oled oma hirmudele varem tähelepanu pööranud. Nüüd võiksid veidikeseks maha istuda ning mõelda sellele, kas need hirmud on ikka õnnestunud. Tasuks rääkida ka mõne sellise inimesega, keda saaksid usaldada. See annaks Sulle praegu edaspidiseks kindlustunnet. Sul ei ole võimalik nendest hirmudest tänase päeva jooksul vabaneda, kuid piisava tahtejõuga avaksid selleks kindlasti tee. Pead õppima leppima oma minevikuga ning võtma seda kui oma eluosa ja kui elukogemust.

Uute kogemuste saamine on Sulle täna oluline. Seepärast otsid täna mõningaid selliseid võimalusi ja situatsioone, kus Sul oleks võimalik oma kogemustepagasit täiendada. Jälgi tähelepanelikumalt ka seda, mida teised inimesed Sulle räägivad ja Sulle soovitavad. Selles võib vägagi edukalt peituda võti Sinu edaspidiseks eduks.

Vaata ka:

Giving birth to Life 1080x608 1

Päeva Sõnum – Reede, 8. detsember 2023

Hommik: Kui ärkad sellesse uude päeva, võta hetk, et tunda tänulikkust. Hommikune päikesetõus meenutab uusi

ingel advent minuaeg.com jpg

Ingli Sõnum – Reede 8 detsember 2023

Hea hing, kui sa astud selle päeva valgusse, tea, et inglite armastus ja tugi ümbritseb

error: Sisu on kaitstud!