Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
tanelpadar

Laulja Tanel Padar: Mul on teisena sündinud lastest kahju.

Tanel Padar tõdes intervjuus, et kahe lapsega on ikka keerulisem ja eriti praegu, kus noorem tütar Luna alles mõne nädala vanune on. “Kui see sündmus ei oleks niivõrd oluline ja ei teeks nii õnnelikuks, siis oleks väga raske. Aga üldiselt võib öelda, et vaatamata väsimusele, tuleb olla vapper,” muljetas Padar.

Laulja sõnul kipuvad isad tihti arvama, et neil on raske ja nemad on väsinud, kuid tegelikult on lugu vastupidine. “Emad on ju need, kes on 24/7 kogu aeg olemas,” mõtiskles Padar, et hoopis emade ees tuleks müts maha võtta. “Sageli tunnen ennast abituna, et ei saa midagi teha.”

Padari meelest on kahe lapsega kõige keerulisem energia ja tähelepanu jagamine, sest lapsevanemana soovid ikka mõlemale lapsele sama palju anda. Laulja sõnul on tal natukene isegi seepärast kahju teisena sündinud lastest. “Esimesega on justkui kogu see aur välja lastud. Teisega oled ise juba nii palju targem ja muretsed oluliselt vähem. Muretsen nüüd rohkem selle pärast, et äkki ta ei saa täpselt samasugust kahte aastat tähelepanu mõttes,” ütles ta. “Kui oled esmasündinu, saad ju kogu tähelepanu sada protsenti endale. Nüüd peab seda kuidagi jagama,” rääkis Padar.

Laulja tähendas, et eks see tähelepanu jagamine on keeruline ka lapsevanemate endi vahel. “Tahaks ka ju ema tähelepanu saada lõpuks,” tõdes Tanel lustlikkult.

Tütar Luna sündis Laureni ja Taneli perre selle aasta 4. jaanuaril. Peres kasvab ka tütar Linda, kes on tänaseks juba 2-aastane.

Allikas. Buduaar.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!