Erakorralised uudised
lati

Läti pani Eesti koroonapiirangute kollasesse nimekirja.

Läti pani Eesti koroonapiirangute kollasesse nimekirja.

Lätis laupäeval kehtima hakanud COVID-19 sisenemispiirangutega riikide kollases nimekirjas on 26 maa hulgas ka Eesti ja Leedu.

Eesti on koos Küprose, Hispaania, Hollandi, Andorra, Malta, Portugali, Monaco, Kreeka, Iirimaa, Prantsusmaa, Luksemburgi, Taani, Islandi, Belgia, Leedu, Šveitsi, Soome ja Itaaliaga nende riikide hulgas, kuhu Läti võimud ei soovita sealse koroonaviiruse leviku kõrge taseme tõttu reisida ning kust saabumisel peavad vaktsineerimata või haiguse läbipõdemata inimesed tegema koroonatesti ja jääma kümneks päevaks eneseisolatsiooni. Karantiini saab lühendada, kui teha teine test seitsmandal päeval ja selle tulemus on negatiivne, vahendas Läti rahvusringhääling.
Euroopa majanduspiirkonna välistest riikidest on kollases nimekirjas Ühendkunigriik, USA, Iisrael, Montenegro, Liibanon, Armeenia ja Jordaania.

Läti kehtestatud kollase nimekirja riikides on koroonaviiruse nakatumise tase 14 päeva jooksul 100 000 inimese kohta üle 75 juhtumi.

Turvalisemate riikide ehk niinimetatud rohelises nimekirjas on Läti võimude otsuse kohaselt Euroopa riikidest San Marino, Liechtenstein, Austria, Norra, Horvaatia, Rootsi, Sloveenia, Tšehhi, Saksamaa, Bulgaaria, Slovakkia,Ungari, Rumeenia, Poola ja Vatikan.

Allikas. Err.ee

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Esmaspäev 27 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on sinu armuelu täis kirge ja spontaansust. Oled

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop Esmaspäevaks, 27. Mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Võlurit Tänane päev annab Jäärale jõudu ja motivatsiooni.