Erakorralised uudised
lastehaigla

Lastehaigla endine töötaja kahtlustatakse haiglale kümnete tuhandete eurose kahju tekitamises

Tallinna Lastehaigla endine toitlustusteenistuse juhataja Gert Reisner on kahtlustatav fiktiivsete töölepingute sõlmimises, millega tekitati haiglale kümneid tuhandeid eurosid kahju.

Kriminaalmenetluseni viis eelmisel aastal Tallinna Lastehaigla jõulupeol hargnema hakanud sündmuste jada. Nimelt viibis peol haigla töötaja, keda keegi ei olnud varem näinud ning kellel puudus haigla läbipääsukaart. Ametlikult oli tegu köögi abitöölisega, kes oli seal tööl olnud ligi aasta. Haigla toitlustusteenistuse toonase juhi Gert Reisneri sõnul ei teadnud kolleegid kõnealust töötajat seepärast, et ta töötas koroonaviiruse leviku tõttu distantsilt.

Reisner on öelnud, et tema vallandamise aluseks olnud tööleping ei olnud fiktiivne. Talle ette heidetud tegudes ta end süüdi ei tunnista.

Kokkuvõtteks võib öelda, et tegemist on tõsise juhtumiga, mis kahjustas lastehaigla mainet ja tekitas haiglale rahalist kahju. Prokuratuuri poolt algatatud kriminaalmenetlus on vajalik, et selgitada välja asjaolud ja vajadusel algatada kriminaalasi.

Vaata ka:

nagu

Halb hingeõhk ja suuhügieen, põhjused ja ravi.

Paljudel meist on olnud juhuse tahtel halva hingeõhu päev. Kui läheb õnneks, toovad selle fakti

sober

Kas sõprus mehe ja naise vahel on võimalik?

Mul oli kooliajal üks klassivend, kellega jagasime ühist kooliminemise teed ja kellega olime mõnes tunnis