Uudised

Lasnamäel alasti tuigerdanud ja politseinikke noaga rünnanud mehe avantüür päädis elektrišokiga

Täna said nii mõnedki lasnamäelased tunnistada oma silmadega ühte ohtlikku vahejuhtumit: Punasel tänaval tuias ringi üks alasti pensioniealine mees, kel oli käes pudel ning kes võttis nõuks politseinikke noaga rünnata. Riskantseks kujunenud tänavatsirkus lõppes elektrišokirelva kasutamisega.

Politsei pressiteenistusest märgiti, et häirekeskusele juhtumist teatanud isikul tekkis kahtlus, et inimene võib vajada abi.

“Väljakutsele reageeris kaks politseipatrulli, kuid patrullautode kohale jõudes jooksis mees ühe politseisõiduki poole ja viskas seda noaga,” kirjeldas Põhja prefektuuri operatiivjuht Urmet Tambre Delfile olukorda. “Mees võttis noa maast üles ja kui politseinikud autost väljusid, jooksis sellega politseinike poole. Politseinike korraldustele mees ei allunud ning hinnates olukorda, kasutasid nad endale ja teistele ohtliku mehe kinnipidamiseks taserit.”

Keegi vahejuhtumi raames viga ei saanud. Meedikud viisid 70-aastase mehe edasise abi andmiseks haiglasse spetsialistide hoole alla.

Vaata videot SIIT

Allikas Delfi.ee

Jaga
Back to top button