Erakorralised uudised
brooke cagle 7B1rvl0pCHs unsplash

Lasin käest oma elu armastuse ja iseennast, kas leida iseennast on veel võimalik…

Suhete katkemine võib olla üks elu kõige raskemaid katsumusi. See võib tunduda justkui kaotusega ja sõnad ei suuda kirjeldada kogu seda valu ja segadust, mis hinges keerleb. Kuid kaotus ei tähenda alati vaid suhet, vaid tihti tähendab see kaotsi minemist ka iseendas. Kaotad oma kindluse, oma tee ja selle, mis kunagi tundus olevat õige ja kindel. Kuid isegi kõige sügavamas pimeduses võib leida valgusekiire.

Teekond iseenda juurde

Kui oled kaotanud nii suhte kui ka iseenda, siis on see justkui teekond kaosesse. Ehkki alguses võib tunduda, et oled lootusetult eksinud, on võimalus taas leida tee iseenda juurde. See on aeg, mil saad pöörata tähelepanu iseendale ja hakata end tundma. Küsi endalt, mis sind õnnelikuks teeb, mida sa tahad saavutada ja kuidas soovid ennast arendada.

Taastumine ja uuestisünd

Kaotuse järel tuleb taastumine. See on protsess, mis võib olla täis valu, kuid see on samuti aeg, kus saad tugevamaks kasvada. Iseenda leidmine ja uuestisünd võivad tähendada uute huvide, sõprade ja eluviiside leidmist. See on võimalus avastada, kes sa tegelikult oled ja mida soovid oma elult.

Toetus ja armastus

Suhete kadumine võib tunduda nagu kaotus, kuid see võib samuti olla võimalus leida toetust ja armastust mujalt. Pöördu oma lähedaste poole, räägi neile oma muredest ja tunnetest. Toetusvõrgustik võib olla sulle abiks, kui üritad taastuda. Armastus võib tulla uuesti sinu ellu, kuid kõigepealt pead leidma armastuse iseendas.

Uus algus

Iga lõpp on samal ajal uue algus. Kaotus võib tunduda kui maailma lõpp, kuid see on ka võimalus uueks alguseks. Sa oled õppinud palju enda kohta ja see on väärtuslik kogemus. Vaatamata kaotustele on see võimalus leida iseenda jõud ja õnn.

Tee iseendaga rahu

Kuigi suhete lõpp võib olla üks elu kõige raskemaid hetki, on see ka võimalus iseendaga uuesti ühendust luua. See on võimalus taastuda, õppida ja kasvada. Iseendaga rahu leidmine on üks suurimaid kingitusi, mida saad iseendale teha. Kaotuse valu ei pruugi kunagi täielikult kaduda, kuid see võib muutuda osaks sinu tugevusest ja elu rikkusest. Iga päev on võimalus uueks alguseks ja sellest päevast võib saada päev, mil leitud on tee iseenda juurde.

Vaata ka:

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

Eile toimus 6 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 16 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti.

Liiklusõnnetused 26.05.2024 kella 11.09 ajal juhtus liiklusõnnetus Rakvere linnas Laada tn 6a juures, kus 28-aastane