Erakorralised uudised
chastity cortijo FJLoqqIsSHc unsplash

Ideed vannitoa puhtana hoidmiseks

Põhimõtteliselt  ei meeldi kellelegi  oma vannitoa koristamine. See on raske töö, aga keegi peab seda ometi tegema. Lugege neid tõhusaid meetmeid, mis muudavad teie töö kiiremaks ja lihtsamaks.

  1. Kui teie vannitoas on kraan(id), olete ilmselt teadlik, et need on määrdunud veepritsmetega ja katlakivi plekkidega. Sära tekitamiseks piserdage neid lahusega, mis on valmistatud võrdsetes osades äädikast ja veest, seejärel pühkige need maha.

 

  1. Selleks, et hoida oma tualetihari puhtana ja alati meeldiva lõhnaga, lisage lihtsalt oma tualetiharja hoidikusse veidi loputusvahendit või mõnda muud majapidamises kasutatavat puhastusvahendit. Lihtne!

 

  1. Kui tundub, et teie duššiotsik on ummistunud, täitke kilekott lihtsalt äädikaga, seejärel kinnitage kilekott nööri või kummi abil dušiotsiku külge. Laske kotil üleöö seista ja loputage läbi, lastes kraan käima.

 

  1. Äärmiselt tõrksate plekkide eemaldamiseks vannitoa põrandal tehke söögisooda pasta. Kasutage hambaharja või väikest harja, et pasta viia ka vannitoa plaatide vahedesse, seejärel hõõruge õrnalt. Seejärel loputage puhta veega.

 

  1. Puhtate peeglite saamiseks pole klaasipesuvedeliku vaja. Tegelikult töötab vee ja äädika lahus sama hästi, kui mitte paremini! Pihustage lahust lihtsalt oma peeglitele ja seejärel pühkige maha. Aitab ka sidruni hõõrumine ja seejärel loputata puhta veega.

 

  1. WC-poti desinfitseerimiseks ja värske lõhna saamiseks kasutage selle puhastamiseks lihtsalt suuvett. Jah, sa lugesid seda õigesti! Paljud inimesed peavad suuvett isegi tõhusamaks kui traditsioonilised WC-poti puhastusvahendeid.

Loe lisaks: Saa gaasipliit puhtaks selle nipi abiga

Vaata ka:

suvi

ILM: Esmaspäev 26.05 – Hoovihm, äike, rahe sooja kuni +31°C+

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Esmaspäev 27 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on sinu armuelu täis kirge ja spontaansust. Oled