Erakorralised uudised
Kivioli uus uhishoone 2023726

Lääne päästekeskuse sündmused 4.-5.detsembril 2023

Hiiumaa

4. detsembril kella 21.49 ajal eemaldasid päästjad Hellamaa külas lume raskuse tõttu ohtlikult tee kohale vajunud puu.

Pärnumaa

4. detsembril kell 13.37 teavitati häirekeskust, et Pärnu linnas Tammuru külas on elektriliin kukkunud lume raskuse tõttu põllule ning säriseb ja suitseb seal. Päästjad sekkuda koheselt ei saanud, kuna tegemist oli voolu all oleva kõrgepingeliiniga. Päästjad turvasid ohtlikku liini kuni elektrike saabumiseni. Samasugune olukord, kus elektriliinid põllule vajusid, toimus kell 18.33 ajal Saarde vallas Ilvese külas. Ka seal turvasid päästjad ohtlikke ja suitsevad liine, kuni elektrike saabumiseni.

5. detsembril kella 7.32 ajal eemaldasid  päästjad Saarde vallas Marana külas kolm suurt puud, mis sõidutee blokeerinud olid.

5. detsembril kell 8.04 teavitati häirekeskust, et Pärnus Savi tänaval on veoauto koormas olnud akud suitsema hakanud. Tegemist oli alusetäie väiksemate akudega, mis otseselt ei põlenud, kuid suitsesid. Päästjad tegelesid esmase kustutamisega ning tõstsid akude maha jahutamiseks ja lõplikuks kustutamiseks aluse autolt maha. Päästjate jaoks lõppes sündmus kell 8.40.   

Raplamaa

4. detsembril kell 11.40 Märjamaal Inda külas kukkus suur puu teele ning sulges mõlemad sõidusuunad. Päästjad vabastasid tee liiklemiseks.

4. detsembril kell 16.57 eemaldasid päästjad teele kukkunud puu Rapla vallas Purku külas.

4. detsembril kell 22.43 teatati häirekeskusele, et Kohila vallas Loone külas põleb alajaam. Kuna alajaam oli voolu all, ei saanud päästjad seda koheselt kustutama asuda. Alajaam asus elumajast vaid kuue meetri kaugusel, seetõttu jäid päästjad maja turvama, kuni alajaam kustus. Päästjate jaoks lõppes sündmus kell 23.21. Edasi tegelevad olukorraga elektrikud.

5. detsembril kell 8.34 teavitas häirekeskust inimene, kes oli Vahakõnnu külas kitsele otsa sõitnud. Päästjad tõstsid hukkunud looma tee äärde ning teavitasid jahimehi. Juht vigastada ei saanud.

Vaata ka:

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 11.04 – 12.04.2024

Tallinn 11.04 kell 15.39 sõitsid päästjad Põhja-Tallinnasse Manufaktuuri tänavale, kust oli tulnud teade sügavasse kraavi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!