Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
LO Turi vald

Lääne päästekeskuse sündmused 26. – 27. märtsil

Järvamaa

26. märtsil kell 10.21 said päästjad teate liiklusõnnetusest Paides Allikjärve külas. Puiduhaket vedanud reka oli libeduse tõttu kraavi sõitnud. Juht vigastada ei saanud, kuid ei pääsenud kabiinist iseseisvalt välja. Päästjad aitasid juhi lammutusriistu ja jätkredelit kasutades sõidukist välja ning reguleerisid koha peal liiklust ja likvideerisid süttimisohu. Sõidukil lekkeid ei tuvastatud. Sündmus anti üle politseile.

26. märtsil kell 16.48 vajati päästjaid appi Türi vallas Kurla külas juhtunud liiklusõnnetusele. Kokku oli põrganud kaks sõiduautot. Inimesed õnnetuses kannatada ei saanud. Imavere vabatahtlikud päästjad koristasid sõidutee autojuppidest ning eemaldasid avariilise sõiduki sõiduteelt. (Lisatud foto)

26. märtsil kell 18.00 said päästjad väljakutse Järva-Jaani alevisse Kalda tänavale, kus teataja sõnul oli tunda vinguhaisu. Kohale saabunud Järva-Jaani vabatahtlikud tuvastasid, et elaniku pliit oli kütmisel hakanud vingu sisse ajama. Kuna elanike tuleohutusalased käitumisharjumused ei ole turvalised, viisid päästjad läbi kodunõustamise ning paigaldasid ka suitsuanduri. Sündmust kajastab Järva-Jaani vabatahtlik päästekomando oma Facebooki lehel.

Pärnumaa

26. märtsil kell 19.11 vajati päästjate abi Pärnus Mai rannaniidu soisel alal, Raja tänava pikendusel. Koeraga väga märjal alal jalutanud inimene oli vajunud pehmesse pinnasesse ning ei saanud sealt omal käel enam välja. Umbes kümne minutiga jõudsid päästjad veepäästelauaga kannatanuni ning tõid märjaks saanud inimese kuivale kaldale. Inimese ja koeraga oli kõik korras ja arstiabi kumbki ei vajanud.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!