Laupäev , 2 märts 2024
Kivioli uus uhishoone 2023726

Lääne päästekeskuse sündmused 17. – 20. novembril 2023

Läänemaa

Möödunud nädalavahetusel teavitati neljal korral häirekeskust, et Haapsalu linnas on luiged vee peale kinni külmunud. Neljal korral olukorda kontrollima suundunud päästjad tuvastasid, et lindudega on kõik korras. Päästjad rahustavad elanikke, et terved linnud tavaoludes jäässe ei külmu. Enne päästeauto- ja varustusega päästemeeskonna kohale kutsumist tasub veenduda, kas lind ikka on päriselt hädas.

Pärnumaa

18. novembril kell 19.28 teavitati häirekeskust, et Saarde vallas Sillaotsa järve ääres põleb puidust välikäimla. Hetkel teadmata põhjusel süttinud käimla kustutati kella 19.48ks.

19. novembril kell 18.44 teavitati häirekeskust, et Pärnu linnas Tarva tänaval põleb kahekordne elumaja. Esimese korruse toast, kus põleng toimus, toodi välja eakam naine, kelle kiirabi haiglasse toimetas. Esialgsel hinnangul küünlast alguse saanud tulekahju kustutati kella 19.21ks.

Raplamaa

19. novembril kell 13.42 vajati päästjaid appi Kehtna vallas Põllu külas, kus sõiduauto oli teelt välja, vastu puud sõitnud. Kehtna vabatahtlikud päästjad likvideerisid sõidukil süttimisohu ning pakkusid liiklusõnnetuses osalenutele päästeautos sooja.

Vaata ka:

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

horoskoop numbrid

Kolm sodiaagimärki saavad 2024. aasta märtsis üle paljudest võitlustest

aasta märts toob kolmele sodiaagimärgile suurepäraseid võimalusi oma elus paljudest võitlustest üle saada: 1. Jäär

error: Sisu on kaitstud!