Laupäev , 2 märts 2024
Joe libe tee

Lääne päästekeskuse sündmused 12. – 13. veebruaril 2024

Järvamaa

12. veebruaril kell 15.11 teatati häirekeskusele tulekahjust Aravete alevikus Päärna tänaval. Torude soojendamisest oli kõrvalhoone ühes seinas tekkinud väike tulekahju, mille elanikud ise kohe tulekustutit kasutades kustutasid. Päästjad kontrollisid olukorra turvalisuse tagamiseks veel üle ning ventileerisid ruumid.

13. veebruaril kell 07.41 kiirustasid päästjad Türi vallas Türi-Alliku külas juhtunud liiklusõnnetusele. Kokku oli põrganud kaks sõiduautot. Inimesed said omal jõul sõidukitest välja ning kiirabi toimetas mõlemad juhid tervisekontrolliks haiglasse. Päästjad likvideerisid mõlemal sõidukil süttimisohu.

Pärnumaa

12. veebruaril kell 11.03 helistas häirekeskusesse Pärnus Kanepi tänaval elav inimene, kes tundis majas suitsuvingu. Olukorda kontrollima sõitnud päästjad tulekahju ei tuvastanud, kuid selgus, et väga pikalt hooldamata ahi kütmisel enam ei tõmmanud ning suits valgus majja. Päästjad soovitasid inimesel kiiremas korras kutsuda korstnapühkija kütteseadmeid hooldama ja üle kontrollima.

12. veebruaril kell 19.59 kiirustasid päästjad Pärnus Merimetsa tänaval juhtunud liiklusõnnetusele. Päästjad tõstsid külili olnud sõiduki ratastele ning lükkasid tee pealt ära. Lisaks eemaldati sõidukil süttimisoht ja puhastati tee autotükkidest.

12. veebruaril kell 22.33 vajati päästjaid Põhja-Pärnumaa vallas Loomse külas juhtunud  liiklusõnnetusele. Sõiduauto oli libeduse tõttu sõitnud teelt välja kraavi ning katusele paiskunud. Autos olnud neli reisijat õnnetuses vigastada ei saanud. Päästjad eemaldasid sõidukil akuklemmid ning kontrollisid lekkeid. Kaasliiklejad pakkusid õnnetuses osalenud inimestele transporti ööbimispaika ning sõidukiga tegeleb edasi puksiirauto.

13. veebruaril kell 8.02 teavitati päästjad liiklusõnnetusest Pärnus Niidu tänaval. Sõiduauto oli libisenud vastu liiklusposti nii, et see kukkunus sõiduteele. Inimesega oli kõik korras, päästjad eemaldasid posti teelt, et see edasist liiklust ei takistaks.

Saaremaa

13. veebruaril kell 07.37 ajal juhtus liiklusõnnetus Käo külas Pihla teel. Äärmuslikult libeda tee tõttu sõitis auto kraavi ning vajus seal külili. Kohalikud elanikud aitasid inimesed sõidukist välja, keegi vigastada ei saanud. Auto lükati ratastele ning süttimisohtu ei tuvastatud. (Lisatud foto teeoludest).

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

error: Sisu on kaitstud!