Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
Kivioli uus uhishoone 2023726

Lääne päästekeskuse sündmused 05. – 06. detsembril 2023

Järvamaa

5. detsembril kell 19.18 helistas häirekeskusesse autojuht, kelle autosse oli sõidu pealt puu sisse kukkunud ning lõhkunud esiakna ja kriimustanud kapotti. Türi vallas Kädva külas juhtunud õnnetuse asukohas oli veel mitmeid puid, mis iga hetk teele olid kukkumas. Päästjad eemaldasid paar suuremat ja ohtlikumat puud ning autoomanik pöördus kindlustuse poole. Päästjad on sel talvel lume tõttu maha kukkunud puude või elektriliinide tõttu saanud üksjagu väljakutseid ning paluvad liiklemisel olla hetkel eriti ettevaatlikud. Teede ääred on lume raskuse all lookas puid täis ja need võivad murduda, tekitades keerulisi olukordi liikluses.

Läänemaa

5. detsembril kell 12.14 käisid päästjad Haapsalu linnas Uuemõisa alevikus likvideerimas õlireostust, mis kahe sõiduauto kokkupõrke tõttu teele valgus. Päästjad korjasid õli absorbentainega kokku. Inimesed õnnetuses vigastada ei saanud.

Pärnumaa

5. detsembril kell 10.20 said päästjad kutse Pärnusse Uus-Sauga tänavale. Teataja sõnul oli teisel korrusel asuvas toas põleng ning terve korrus suitsu täis. Majaelanikud evakueeriti esimesele korrusele ning päästjad sisenesid hoonesse, kust tulekahju ei tuvastatud. Seekord oli suitsu tekitanud hoopis lahti tõmmatud ning hoonesse tühjendatud pulberkustuti. Päästjatel jäi üle ruumid ventileerida.

5. detsembril kell 17.37 teavitati häirekeskust, et Pärnus Rüütli tänaval põleb tänavavalgustuslatern. Päästjate jõudes oli lamp põlenud ning alla kukkunud, vähesel määral põles veel juhtmete isolatsioon. Päästjad kustutasid põlengu lõplikult ning kontrollisid põlengukoha termokaameraga veel ohutuse tagamiseks üle. Päästjate jaoks lõppes sündmus kell 17.57.

Möödunud ööpäeval reageerisid päästjad Pärnumaal kolmel korral, et eemaldada lume raskuse tõttu teedele kukkunud puid. Päästjad on sel talvel lume tõttu maha kukkunud puude või elektriliinide tõttu saanud üksjagu väljakutseid ning paluvad liiklemisel olla hetkel eriti ettevaatlikud. Teede ääred on lume raskuse all lookas puid täis ja need võivad murduda, tekitades keerulisi olukordi liikluses.

Raplamaa

Möödunud ööpäeval reageerisid päästjad viiel korral, et eemaldada lume raskuse tõttu teedele kukkunud puid. Kehtna vallas Põllu külas ja Ellamaa külas sõitsid autod teele kukkunud puudele otsa. Sõiduautod said mõlemal puhul kahjustada, inimesed pääsesid õnneks vigastusteta. Rapla vallas Pirgu külas kukkus maha kõrgepingeliin. Päästjad on sel talvel lume tõttu maha kukkunud puude või elektriliinide tõttu saanud üksjagu väljakutseid ning paluvad liiklemisel olla hetkel eriti ettevaatlikud. Teede ääred on lume raskuse all lookas puid täis ja need võivad murduda, tekitades keerulisi olukordi liikluses.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

error: Sisu on kaitstud!