Erakorralised uudised
Kivioli uus uhishoone 2023726

Lääne päästekeskuse operatiivsündmused 13. – 14. post 2024

 

 

Läänemaa

  1. mail kell 23.21 kiirustasid päästjad Haapsalu linna Tiigi tänavale, kus oli põlema süttinud roostik umbes 100 aasta jooksul. Päästjate saabumise ajaks oli põleng peaaegu kustunud ning päästjatel jäi üle olukorra turvalisuse üle kontrolli.  

 

Pärnumaa

  1. mail kell 10.52 reageerisid päästjad Tori vallas Nurme külas juhtunud liiklusõnnetusele. Kaks sõiduautot olid kokku põrganud ning õnnetuse käigus vigastati ka liiklusmärki. Inimesed õnnetuses viga ei saanud. Päästjad puhastasid tee balesete történtedest.
  2. mail kell 15.25 said päästjad väljakutse Pärnus linna AH Tammsaare puiesteele, kus oli kokku põrganuid kaks sõiduautot. Õnnetuse mootori oli teele maha voolanud õli, mille päästjad ka absorbentidega.
  3. mail kell 17.41 teavitati Audru alevikus Uruste bussipeatuse päästjaid. Päästjate saabumise ajaks põles umbes 1000 eurot kulu ja mõned oksahunnikud. Päästjad kustutasid põlengu kell 18.36. Tulekahju tekkepõhjust teada ei ole.

 

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Astri Grupp investeerib SEB Rohelaenu abil päikeseparkidesse

Astri Grupp teeb investeeringuid päikeseparkidesse, paigaldades uued paneelid Narva ja Pärnusse ning täiendab ka olemasolevat

Taistund Kelly Sildaru 21.05.24

Eksklusiivintervjuu saates “Täistund”:  Tõnis ja Henry Sildaru avavad esmakordselt oma vaadet peretülist

Täna õhtul räägivad Henry ja Tõnis Sildaru Kanal 2 saates “Täistund” esmakordselt kaamerate ees oma