Tervis

KÜÜSLAUGUGA PIIM – loe, kui palju kasulike omadusi sellel imelisel joogil on

Piim ja küüslauk ravivad astmat, tiisikust, kopsupõletikku, unetust, südamehaigusi, köha, liigesepõletikku ja palju muid haigusi!

Õigesti kombineerituna ei tekita puuviljade, juurviljade või vürtside kasutamine ravimina vajadust teiste ravimite järele.

Meil on teile retsept, mida nimetatakse küüslauguga piimaks. See on looduslik ja sooja tunnet tekitav ravim.

VALMISTAMISEKS VAJATE:
500 ml piima
10 hakitud küüslauguküünt
2-3 tl suhkrut
250 ml vett


VALMISTAMINE:
Pange potti vett ja piima ning lisage küüslauku. Keerake kuumust juurde ja laske sel veidi keeda. Kuumus peab olema keskmine ja mitte suurem ja poti sisu peab kogu aeg segama. Kurnake poti sisu ning lisage suhkrut.
Jooge soojalt!

KÕIK SELLE JOOGI EELISED:
ASTMA
Seda probleemi leevendab iga päeva õhtul 3 küüslauguküüne tarbimine

KOPSUPÕLETIK
Selle ravimiseks jooge seda piima kolm korda päevas

SÜDAMEPROBLEEMID
See jook vähendab halba LDL kolesterooli ja klompe, et parandada südame seisundit. Madala rasva või kooritud piima lisamine teeb joogi veel kasulikumaks.

KOLLATÕBI
Küüslauk ravib seda suurepäraselt ning eemaldab ka mürke. Küüslauk aktiveerib kasulikud ensüümid ning maksa tervis taastub.
Meie maks vajab keha mürgist vabastamiseks väävlit, mida leidub küüslaugus. See on maksale elutähtis ning veel kasulikum rasvase maksa ravimisel.
Lisaks sisaldab küüslauk allitsiini ja seleeni ning lisab sappi, et rasvasisaldus maksas väheneks. Selle segu joomine viis päeva järjest kaotab kollatõve.

Jaga
Back to top button