Huvitavat

KUUM: Valitsuse uus salajane plaan: 20.08 pääseb ka kaubanduskeskustesse ainult tervisetõendiga?

Vahendame Telegram.ee  Artiklit

Telegrami toimetuseni on jõudnud kahest erinevast allikast kuulujutt, et valitsusel on plaanis alates 20. augustist rakendada ka kaubanduskeskustes nn vaktsiinipassi kontrollimist.
Allikate andmetel vabaduse taastamist tähistavast Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäevast alates ilma vaktsineerimistõendite või negatiivse testitulemuseta suurtesse kaubanduskeskustesse enam poodlema ehk Eesti majandust edendama ei lubata.

Loodame, et see kuulujutt tõele ei vasta, ent viimase nädala sündmuseid vaadates see imestama ei pane. Kui nii juhtub, siis on pall kaubanduskeskuste ja ettevõtjate endi käes, aga vaadates käitumist eelmiste “lainete” ajal võib arvata, et nende endi arvates on valitsus see, kes nende käikäigu üle otsustada võib.

On huvitav vaadata, kuidas aasta tagasi vaktsiinipasside eest hoiatajaid peeti vandenõuteoreetikuteks, pool aastat tagasi arutati passide eetilisuse ja seadusele vastavus üle ja nüüdseks on nendest saanud teatud osa ühiskonna jaoks uus normaalsus. Igatahes festivalid, osad kinod ja spordiklubid juba agaralt kasutavad valitsuse antud “luba” uksi lahti hoida juhul, kui nad on nõus oma kliente lahterdama ja diskrimineerima.

Loe edasi SIIT
Allikas.  https://www.telegram.ee/

Jaga
Back to top button