Friday , 17 September 2021
istock 000011686797small

KUUM: Vaktsiinivastane medõde süstis 8600 inimesele vaktsiini asemel keresse soolalahust.

Saksamaal on tulnud välja juhtum, kus vaktsiinivastane medõde süstis 8600 inimesele õlavarde vaktsiini asemel soolalahust.

Politsei tuvastas, et Punases Ristis töötanud medõde süstis kevadel Saksamaa põhjaosas tuhandetele vanuritele päris vaktsiini asemel soolalahust, vahendab Daily Mail.

Saksamaal Frieslandis elavatel inimestel, kes said kevadel esimese vaktsiinidoosi, soovitati minna end uuesti vaktsineerima.
Politsei kahtlusaluse medõe nime ei avaldanud. Medõde oli avaldanud sotsiaalmeedias vaktsiinide suhtes kriitilisi kommentaare.

Soolalahus on inimese organismile ohutu, aga medõe tegevuse tõttu jäid päris vaktsiiniga vaktsineerimata tuhanded koroona suhtes vastuvõtlikud inimesed Saksamaa põhjaosas.

Saksamaa kantsler Angela Merkel andis teada, et riigis lõpetatakse tasuta koroonatestide tegemine 11. oktoobril, kuna selleks ajaks on jõudnud inimesed lasta end ära vaktsineerida.

Praegu on Saksamaal vaktsineeritud 55 protsenti inimestest, aga vaktsineerimise tempo on raugenud. Merkel ütles, et tema soov on, et end laseks vaktsineerida vähemalt 75 protsenti inimestest.

Anti-vaxxer German nurse ’injected up to 8,600 with saline solution’
Red Cross nurse allegedly injected elderly patients with saline solution in Spring Nurse had posted anti-vaxx views on social media, prompting an investigation Authorities urged thousands potentially affected to get another Covid-19 shot An anti-vaxxer nurse in Germany has allegedly injected up to 8,600 people with saline solution instead of a Covid-19 vaccine.

Allikas. Eestinen.fi

Jaga

Vaata ka:

13074736t1hd2da

17.09 Ööpäevaga tuvastati 532 uut covid-19 haiget, suri 3 koroonaviirusega nakatunud inimest.

17. septembri hommikuse seisuga vajab sümptomaatilise COVID-19 tõttu haiglaravi 154 inimest. Kokku on haiglas 174 …

karmen joller

Perearst Karmen Joller: Hooldekodudes ja tervishoiuasutustes peab personal olema 100% vaktsineeritud ja seda peaks sätestama seadus.

Uudiseid lugeda on viimasel ajal päris hirmus: vaktsineeritus Eestis on madal ja tekivad üha uued …

vaktsiin

USA ravimifirmad Pfizer ja Moderna teatasid, et nende koroonavaktsiinide efektiivsus aja jooksul väheneb. Efektiivsuse taastab kolmas süst.

Pfizer esitas kolmapäeval uuringu, mis viitas, et vaktsiini efektiivsus väheneb aja jooksul loomulikul toimel. Vaktsiini …

13074736t1hd2da

16.09 Ööpäevaga tuvastati 510 uut covid-19 haiget, suri 5 koroonaviirusega nakatunud inimest.

16. septembri hommikuse seisuga vajab sümptomaatilise COVID-19 tõttu haiglaravi 144 inimest. Kokku on haiglas 162 …