Tuesday , 28 September 2021
laps

KUUM: Endine Pfizeri asepresident hoiatab laste vaktsineerimise eest

Pfizeri endine asepresident dr Michael Yeadon hoiatab lapsevanemaid laste vaktsineerimise eest, tuues välja konkreetsed ohud laste tervisele ja vaktsineerimise põhjendamatuse.

Yeadon kirjutas avaliku üleskutse Briti lastevanematele, mille siinkohal avaldame:

Hoiatus, hoiatus, hoiatus, kõikidele Briti lastevanematele, kellel on lapsed vanuses 12-15 eluaastat!
Mind informeeriti äsja ühe vaktsineerimisega seotud ameti töötaja poolt, et nad alustavad kõikide 12-15 aastaste koolilaste vaktsineerimist alates 6. septembrist 2021.

Vanemate nõusolekul või nõusolekuta.

SARS-CoV-2 ei ole lastele oluline risk ja mitte ükski eelnevalt terve laps ei ole Inglismaal pärast nakatumist sellesse viirusesse surnud. Mitte ükski.

Vaktsiinid ei ole ohutud. USA aruandlussüsteem VAERS näitab ligi 13 000 surma nii mõne päeva kui ka mõne nädala jooksul pärast vaktsineerimist. Eriti kõrge protsent on esimesel kolmel päeval. Umbes 70% tõsistest kõrvalnähtudest on seotud trombembooliaga.

Me teame nüüd, millest see tuleb: kõik geenipõhised vaktsiinid toodavad meie kehas viiruse ogavalke ja ogavalk päästab valla vere hüübimise.

Järgmine suurem kõrvalnähu tüüp on neuroloogiline.

Surmade arv miljoni vaktsineeritu kohta on umbes 60 korda suurem kui mis tahes senise vaktsiini puhul.

Veel enam, trombemboolia juhtumid nagu pulmonaalne emboolia pärast vaktsineerimist on ligi 400 korda kõrgem võrreldes tavapärase haigustasemega.

Need juhtumid on tõsised, esinevad väga kõrgel tasemel ja on samasugune oht nii noortele kui vanadele inimestele. Tendentsid näitavad, et noortel inimestel on kõrvalnähud raskemad.

Vaktsineerimisest ei ole sõna otseses mõttes mitte mingit kasu. Nagu öeldud, ei ole lastel suurt riski ja nende vaktsineerimine põhjustab ainult valu, kannatust, kestvaid tervisekahjustusi ja surma.
Lastel on viirus väga harva sümptomaatiline ja nad on ka väga kehvad viiruse edasikandjad. See ei ole teooria. See põhineb uuringul ja väga harva toovad lapsed viiruse koju. Ühes suures uuringus ilmnes, et laps ei ole ühelgi juhul olnud “indekseeriv juhtum” – esimene kodus nakkuse saanu.

Seega, kui teile üteldakse, et “vaktsineerimine on haavatavate pereliikmete kaitseks”, siis see on vale.

Informatsioon Inglismaalt ja Iisraelist näitab, et vaktsiinid ei tööta hästi. Kui vaktsiinil on ka mingi mõju, siis see aja jooksul kahaneb.

Lõpuks, vaktsiinid ei ole isegi vajalikud. On olemas teisi häid, ohutuid ja efektiivseid raviviise.

Kui sa annad nõusoleku oma lapse vaktsineerimiseks, siis tee seda, aga ma garanteerin: saab olema täiesti tervete laste ära hoitavaid surmasid ja kümme korda rohkem tõsiseid haigestumisi.

Ja sellest kõigest pole mingit muud võimalikku kasu.

Omades teadmisi oma 40-aastasest praktikast toksikoloogias, biokeemas ja farmakoloogias, siis osalemist selles erandlikus süütute laste kuritarvitamises ei saa teisiti klassifitseerida kui mõrvana.

See sõltub teist. Kui mul oleks põhikooliealine laps Inglismaal, siis ma ei saadaks teda septembris kooli, olgu mis tahes.

Riik tahab igaühte vaktsineerida. Valged kindad on käest ära võetud. Vaktsineerimine ei ole kunagi toimunud viiruse või avaliku tervishoiu pärast. See kõik on kontrolli, totalitaarse ja pöördumatu kontrolli pärast ja sellele ollakse väga lähedal.

Palun levitage seda informatsiooni.

Allikas. Objektiiv.ee

Jaga

Vaata ka:

covid 19 4908690 960 720

Soome lõpetab igapäevaste koroonanumbrite avaldamise.

Soom terviseameet (THL) teatas teisipäeval, et lõpetab igapäevaste koroonanumbrite avaldamise. THL-i hinnangul pole koroonaviirusega nakatunute igapäevane …

vaccination 6576827 640

Loe, kui palju on koolides õpetajaid ja õpilasi vaktsineeritud.

Rohkem kui pool Eesti üldhariduskoolidest on töötajate hulgas saavutanud vähemalt 80-protsendilise ühe vaktsiinidoosiga hõlmatuse. Koolieelsetest …

man 2734073 640

UURING: Õigeaegselt ravimata depressioon läheb riigile maksma miljoneid eurosid aastas

Rakendusuuringute keskus Centar läbiviidud uuring raviresistense ja kõrge suitsiidiriskiga depressiooni levimusest ning majandusmõjust näitas, et …

covid scaled

Koroonaviiruse levimus on võrreldav veebruariga, kuid haiglaravi vajajaid on poole vähem

Tartu Ülikooli juhitava seireuuringu värsked tulemused näitavad, et koroonaviirusega on nakatunud ligi üks protsent Eesti …