Teisipäev , 5 detsember 2023
Erakorralised uudised
woman 208723 1920

KURIOOSUM! Pensionär väidab, et sai libedal kõnniteel püsti püsides kulturisti jalad!

Tallinna pensionär Õie Saar (69) on linnavalitsuse peale maruvihane, sest tema väitel sai ta liivatamata ja ülibedal kõnniteel püsti püsida üritades endale kulturisti lihastes jalad.

Õie kaalub nüüd Tallinna linnavalitsuse kohtusse kaevata, sest näiteks ei lähevat talle enam ükski paar pükse jalga.

Naabrid naeravad

“No te vaadake neid jalgu, lihtsalt vaadake!” näitab Õie meile oma ülilihastes jalgu ja on pahane.

“Kuhu ma selliste jalgadega minema peaks?” jätkab üha vihasem Õie.

“Isegi alt naabrimees, noh see pervo Voldemar kommenteeris täna, ma kohe täitsa tsiteerin teile: “Noh, keegi on küll kolmeliitriste kurgipurkidega liiga palju kükke teinud!”, just nii ütleski ta mulle!”

“Muidugi puhkesin ma selle peale nutma ja jooksin trepist üles, mis juhtus väga ruttu tänu mu lihastes jalgadele. Aga see ei loe, need ikka ei meeldi mulle,” sõnas pahane Õie.

Sai lihased jääl püsti seista üritades

Küsimusele, et kuidas Õie siis need lihastes kulturisti jalad üldse sai, vastas naine nii:

“Ahjaa, muidugi, seda ma pole teile üldse ju veel rääkinud, issakene,” vadistas Õie.

“No igatahes läksin mina siis täna hommikul õue, et turule minna, mul siit oma pool kilomeetrit umbes minna, kuigi naabri Sveta väidab, et tegelikult on sinna oma kilomeeter, siis mina seda ei usu, sest ükskord Sveta juba ajas mulle häma kui rääkis Rimi ühest soodustusest, mida tegelikult polnudki. Mis see soodustus nüüd oligi..hmmm…vist oli võipakil aga ma võin eksida, aga igal juhul oli kindel see, et Sveta ajas häma ja mingit soodustust Rimis tookord küll ei olnud. Oota, kuhu ma nüüd jäingi, ahjaaa, turule läksin,” vadistas Õie, ise aegajal vihaselt oma lihastes jalgu põrnitsedes ja kleidiäärt allapoole kiskudes, et jalgu varjata.

image 25
Õie jalad pärast libedal kõnniteel kõndimist. (foto: see pervo altnaaber Voldemar)

“No igatahes läksin mina siis turu poole oma tavaliste kortsus ja krimpsus vanainimese jalgadega ja sain kohe aru, et liivatamata ja ülilibedal jäätunud kõnniteel püsti seismiseks pean ma ikka väga palju vaeva nägema,” meenutab Õie hommikusi sündmusi.

“No ja kui turule jõudsin, siis tundsin järsku, et sukad rebenevad. Pöörasin siis kohe otsa ümber, et koju tagasi tulla sukkasid vahetama.”

“Kui koju jõudsin ja hakkasin katkisi sukki jalast ära võtma, pidin äärepealt minestama – appikene, ma ei tundnud oma jalgu ära – need oli ülilihastes! Saate aru, ülilihastes nagu neil kulturistidel telekas!”

Küsimusele, et mis nüüd siis edasi saab, vastas mures Õie nii:

“Ma tahan oma vanamuti valgeid krimpsus ja kortsus ja veenilaienditega jalgu tagasi, ma ei taha näha välja nagu Ott Kiivikase vanaema!” põrutab Õie.

“Ja uusi sukki tahan ka,” lisab ta pahaselt lõpetuseks.

allikas: lugejakiri.ee

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Kolmapäev 6 detsember 2023

Neitsi (23. august – 22. september) Täna on sinu jaoks hea päev, et keskenduda oma

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 6 detsember 2023

Kalade tähemärk on sel päeval erilise õnne all, mis kestab terve nädala. Neptuuni retrograadi lõppemine

error: Sisu on kaitstud!