Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
dieet

Kuidas võtta alla ja püsida saledana

Mõned saleda inimese lihtsad soovitused, kuidas kehakaalu kontrolli all hoida ilma nälgimata

  1. Söömine on püha toiming. Võta selleks aega, istu laua äärde, kata laud (silmad söövad kaasa). Ära räägi süües probleemidest, töömuredest ja muudest negatiivsetest teemadest. Mõtetel ja sõnadel on tugev jõud!

  1. Tänupalve: Tänan, et mul on laual süüa ning saan kõhu täis. Minu keha saab sellest toidust kõik vajaliku, et olla terve ja tugev. Kui korra päevaski mõtled selle mõtte enne sööki, siis aitad oma keha suurel määral.

  1. Söö rahulikult ja näri toit põhjalikult läbi. Joo oma sööki ja söö oma jooki. Kõik mida keha ei suuda läbi seedida, ladestab ta rasvaks, meestel kõhule ja naistel puusadele.

  1. Joo 30 min enne sööki. Söögi ajal ja pärast sööki juues lahjendan maomahla ning toit ei saa korralikult seedida, ladestub kehas.

  1. Väldi rafineeritud jahu, suhkrut, õli ja soola. Eelista täisterajahusid, suhkru asemel steeviat või agaavisiirupit ning mere- või kivisoola (Himaalajast), õlidest eelista külmpress õlisid. Kallis? Investeeri oma tervisesse, maksad kordades vähem ravimitele ja arstidele nüüd ja hiljem. Eriti kehtib see laste kohta.

  1. Loe koostisaineid! Kui toidus olevate koostisainete lugemiseks vajad keemikuharidust, siis jäta pigem ostmata. Kõik, mida keha ei suuda seedida, muudab rasvaks. Tselluliit on muide jääkainete ladu, olge tänulik, et ta selle raske töö enda peale võtab ja sellega muid organeid säästab. Sellegipoolest pole vaja teda nuumata!

  1. Eelista mahetoodangut ja Eesti talukaupa. Nii teed teene oma tervisele, toetad kohalikke põllumehi ning säästad loodust.

  1. Liiguta ennast! Lifti asemel kasuta treppi vähemalt 1 kord päevas, käi jala, koristades hoia selg sirge ja kummardu jalgadest mitte seljast, nii treenid lihaseid samal ajal.

  1. Hommikul pärast ärkamist joo klaas puhast vett. Täna, et oled elus ja terve ning saad tervitada päeva. Kasuta võimalust tänada mõttes kõige eest, mis sul on.

  1. Vaata peeglisse endale silma ja ütle: Ma armastan sind just sellisena nagu sa oled!

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaart – Surm. See päev toob endaga kaasa suuri

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Tänane päev toob esile sinu loova poole. Sinu ideed

error: Sisu on kaitstud!