Huvitavat

Kuidas prillidega fotodel parem välja näha?

Tahad teha endast prillidega veelgi paremaid fotosid? Anname Sulle kaheksa head nippi professionaalsetelt fotograafidelt. Neid kasutades näed veelgi imposantsem välja, nii selfidel kui ka professionaali poolt tehtud fotodel.

1. Pööra oma nägu eemale valgustusest, et hoiduda prillidelt tekkivast peegeldusest.

2. Vaata otse kaamerasse ja keera pead, nii et lõug ei ole väga üleval ja nina püsti, sedasi on prillid väikese nurga all fotokaamera objektiiviga ning seepärast on peegeldus minimaalne.
3. Fotokaamerale on lihtsam, kui kannad peegeldusvastase kihiga klaase ja nii on ka sinu nägemiskvaliteet läbi prillide parem.

4. Pööra pea kaamerast täiesti eemale, siis on pildid palju kunstilisemad ja mõistatuslikumad.

5. Kalluta veidi pead, see vähendab samuti peegeldust, kuid mõnikord võivad sinu kulmud ja silmalaud pead kallutades väljuda prilliraamidest, aga nii ongi lõbusam!

6. Kasuta kübarat või nokamütsi, see lisab piltidele meeleolu ja lahendab ka peegeldusega seotud küsimused.

7. Kasuta päikeseprille. Nendega on lihtne nii fotograafil, kui ka sinul endal ja päikseprillidega tulevad ägedad fotod, mida hiljem hea sõpradele näidata.

Viimane superlihtne ja originaalne nipp, mida paljud prillikandjad ja fotograafid kasutavad, on võtta pildistamise ajaks lihtsalt prillid eest ja lasta endast klõpsutada nii paar ägedat fotot:)

Jaga
Back to top button