Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
229371

Kuidas me saame usaldada valitsust, kui nad otsustavad kogu aeg ümber

Kuku raadio saate «Keskpäevatund» teemad seekordses episoodis olid esmaspäevased uued piirangud, valitsuse strateegiline kommunikatsioon, Tallinna koolide jäämine distantsõppele, Äripäeva palgatop. Saate tegid Priit Hõbemägi, Madis Kimmel ja Heldur Meerits.

«Seal on üks huvitav seisukoht: nimelt on öeldud, et  Tallinna linnavalitsuse seisukoht on õigusvastane. Seda on öelnud õiguskantsler Ülle Madise,» kommenteeris Hõbemägi Tallinna linnavalitsuse suunist kõik koolid koduõppele saata.

«Sellist distantsõppele saatmist saab teha ainult siis, kui tegelik epidemoloogiline olukord sellise meetme kasutamist õigustab. Selleks on vaja kindlaks teha konkreetse kooli faktiline olukord. Aga asi on selles, et sellist faktilist hinnangut ei ole pädev andma ei koolidirektor ega koolipidaja, kes on antud puhul Tallinna linnavalitsus. Peale selle jättis Tallinna linnavalitsus konsulteerimata terviseametiga. Ehk otsus tuli üllatusena valitsusele, üllatusena tervishoiuministrile Tanel Kiige. Seega selline aste, mis ühest küljest ei hooli olemasolevast regulatsioonist, teisalt jätab konsulteerimata pädevate organitega, on väga veider,» lausus Hõbemägi.

Loe edasi SIIT

Allikas Postimees.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!