Neljapäev , 29 veebruar 2024
Erakorralised uudised
TikTok

Kui TikTok oleks Olümpia, Siis Eesti uus sisulooja tooks koju kulla – Loositädist ja Kajast Pole Juttugi!

Eesti TikToki maastik on nagu kartulisalat perepeol – alati leiab keegi viisi, kuidas lisada veel ühe koostisosa, mida keegi ei osanud oodata. Nüüd on sellele salatile lisatud uus maitseaine: uus sisulooja, kes paneb kõik eelnevad tähed kahvatuma nagu tšillipipar hapukoore kõrval.

Kujutage ette, Loositädi, kes oma olematu loteriiga tõmbab rahvast ligi nagu magnetiga kruvisid, ja TikToki joodik Kaja, kes on nii kuulus, et isegi Google Maps kasutab teda orientiirina. Aga see uus naissoost sisulooja? Ta on nagu värskendav tuuleiil suvises palavuses – kõik jäävad jahmunult vahtima, kui ta mööda läheb.

Tema ilu on nii vapustav, et kui ta TikToki avab, siis isegi interneti kiirus suureneb, sest isegi andmebitid tahavad teda lähemalt näha. On räägitud, et mõned inimesed on teda nähes arvanud end sattunud sigalasse, aga oh ei – see pole siga, vaid Eesti TikToki uusim täht, naine, kes võib vabalt olla meie väikese riigi vastus Beyoncé’le.

Loe ka: VIDEO! Aga nüüd hoidke alt, Tiktoki staar Kaja haaras mikrofoni. NB! Nõrganärvilistele ei soovita.

Kokkuvõttes, kui keegi arvas, et Eesti TikToki maailm oli juba täis üllatusi, siis olge valmis – see uus sisulooja on nagu ekstra-vürtsikas kaste, mis muudab kogu roa unustamatuks. Olge valmis, sest lained, mida ta lööb, ei ole mitte väikesed plärtsatused, vaid tõelised tsunami-lained!”
Loe teisi huvitavasi TikTok teemasi SIIT

Vaata ka:

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

29.02.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile toimus 2 liiklusõnnetust. Juhtimiselt kõrvaldati 1 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused 28.02.2024 kella

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 29 veebruar 2024

Sõnn (20. aprill – 20. mai): “Arutelud sõprade, partnerite ja avalikkusega on täna edukad. Keegi

error: Sisu on kaitstud!